w ,

Donald Tusk za wierną służbę Unii Europejskiej otrzyma najwyższą emeryturę w Polsce!

Donald Tusk zrezygnował z pełnienia funkcji premiera RP, wybrał stanowisko szefa Rady Europejskiej. Tusk uciekł z tonącego okrętu uwikłanego, nie tylko w organizację lotu do Smoleńska i sprawę Amber Gold ale (dzisiaj to widzimy) w dziesiątki innych, bulwersujących afer. Nawet posłom Platformy Obywatelskiej trudno jest wymienić co dla Polski zrobił Donald Tusk podczas sprawowania swojej funkcji w Unii Europejskiej…

Tusk na przeniesieniu się z Warszawy do Brukseli, przez pięć lat, zarobił ok. 7 mln złotych. “Ma też prawo do odprawy. Przez trzy lata wynosi ona ok. 40 tys. miesięcznie. Gdy natomiast ukończy 65. rok życia, będzie mu przysługiwać świadczenie na poziomie 30 tys. zł miesięcznie.”

Najwyższa emerytura w Polsce!

Donald Tusk będzie miał najwyższą emeryturę w Polsce. Świadczenie obecnego szefa Rady Europejskiej będzie wynosić 30 tys. zł. “Były premier otrzyma gigantyczną emeryturę z Unii Europejskiej, a do tego dojdzie mu świadczenie z Polski. W sumie emerytura Tuska będzie wynosić ok. 30 tys. zł” – podaje „SE”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Solidarna Polska wypowiada wojnę cenzurze w sieci. Monopoliści za długo niszczyli konserwatystów!

KOMENTARZ: “Gazeta Wyborcza to medialny ściek od wielu lat. Normalni i przyzwoici ludzie nie powinni brać czegoś takiego do rąk”