Dramat nie opozycja! Policja udowodniła kłamstwo politykom PO, co zrobili? Zablokowali profil Policji... - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

Dramat nie opozycja! Policja udowodniła kłamstwo politykom PO, co zrobili? Zablokowali profil Policji…

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

„Policja odmówiła sanepidowi interwencji, bo nie maja patroli; wszyscy uciekli na L4” – informuje w mediach społecznościowych konto Platformy Obywatelskiej w woj. lubuskim. Wpis „lubią” i udostępniają dalej prominentni politycy PO z Mirosławem Szczerbą i Bartoszem Arłukowiczem na czele, a także internauci spod znaku „#SilniRazem” i „#Kidawa2020”. Okazuje się jednak, że to kolejny fake news, o czym informuje lubuska policja. „Sprawdziliśmy te informacje, obie są nieprawdzie” – zapewniają funkcjonariusze.

“Na słubickich bazarach fryzjerzy i restauracje funkcjonują mimo zakazu. Policja odmówiła sanepidowi interwencji, bo nie mają patroli. Wszyscy uciekli na L4. Straż graniczna nie może pomóc, bo mają tylko 6 osób na zabezpieczenie dwóch przejść. To jest państwo teoretyczne”.

Do zarzutów odniosła się na Twitterze policja, która ujawniła, że informacja to fake news.

Sprawdziliśmy. Obie informacje są nieprawdziwe. Nie było prośby inspekcji sanitarnej o wsparcie Policji, nie ma ucieczki policjantów na L4. Przykre jest to, że kiedy powinniśmy działać wspólnie, są osoby, które tego nie rozumieją” – napisali policjanci, prosząc o usunięcie wpisu z Twittera.

W odpowiedzi policjanci dostali od lubuskiej PO… bana na Twitterze. “Zamiast zachować się honorowo i usunąć wpis zawierający nieprawdę, administrator obraził się i zablokował profil Policji” – czytamy.

Za: tvp.info, niezalezna.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,216FaniLubię
17,879ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy