Dwa bratanki. Nasi policjanci patrolują węgierską granicę, a miejscowi witają ich jak przyjaciół! - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 12 lipca, 2020

Dwa bratanki. Nasi policjanci patrolują węgierską granicę, a miejscowi witają ich jak przyjaciół!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Od 17 września na Węgrzech służy 25-osobowa grupa polskich policjantów. Pomagają oni swoim kolegom znad Dunaju patrolować południową granicę. To przez nią biegnie „szlak bałkański”, którym do Europy Zachodniej przybywać próbują imigranci z krajów islamskich. Nasi rodacy pozytywnie oceniają reakcję Węgrów na ich obecność.

O pozdrawianiu Polaków przez Węgrów i radości z przybycia naszych funkcjonariuszy mówił cytowany przez tvp.info mł. asp. Norbert Andraszczak z krakowskiej „prewencji”. Służy on na Węgrzech wraz z 24 innymi Polakami.

Nasi rodacy do wspierania Węgrów zostali wybrani na podstawie znajomości języków obcych (zwłaszcza angielskiego) oraz doświadczenia w innych misjach zagranicznych. Wraz z policjantami nad Dunaj udała się również grupa strażników granicznych.

Polacy patrolują 7 kilometrowy odcinek granicy. Ich zadaniem jest zapobieganie nielegalnym próbom dostania się na terytorium Węgier. Jeśli zaobserwują imigrantów, kierują ich do specjalnego punktu dla uchodźców w Röszke.

Funkcjonariusze z Polski będą pomagać Węgrom do 29 października.

Za: pch24.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,709FaniLubię
18,058ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy