w ,

Dyskryminacja poglądów pro-life! Szok!

W jednej z warszawskich restauracji nie obsłużono uczestników Marszu dla Życia i Rodziny. Nalepka “Stop Aborcji” była przyczyną ku temu by Hala Gwardii odmówiła obsługi gościom.

Było nas kilka tysięcy maszerujących spokojnie w obronie, nawet nie wartości, ale po prostu zwykłych oczywistości: dzieci mają prawo się narodzić, mają prawo mieć ojca i matkę, mają prawo do edukacji, która pomoże im w zaakceptowaniu ich naturalnej seksualności i nauczy szacunku do poprzednich pokoleń… Gdyby powiedziano mojej babci, gdy była młoda, że dożyje epoki, w której obrona takich „wartości” wyklucza was i wzbudza nienawiść milionów osób, nie uwierzyłaby – relacjonował nieobsłużony mężczyzna.

Nieprawdopodobne jest to, że dożyliśmy takich czasów, gdzie za poglądy odmówi nam się obsłużenia w normalnym trybie.

Po zakończeniu marszu i końcowym błogosławieństwie następującym po konferencji i mszy świętej, moja żona i ja zdecydowaliśmy się pójść na burgera do małej restauracji znajdującej się nieopodal metra, którym mieliśmy wrócić do domu. Rzeczona restauracja serwuje wegetariańskie burgery i znajduje się w Hali Gwardii (…) Na jednym ze stoisk „street food” widzimy słynną „tęczową flagę” z gwiazdą Dawida. Jesteśmy na terytorium wroga. Idąc dalej przez hałaśliwą halę, odczuwamy rosnące w nas poczucie zagrożenia. Gdy czytamy menu, para o nieokreślonej płci śmieje się ostentacyjnie wytykając nas palcem. „Witajcie w krainie tolerancji”, mówię sobie w duchu… Do baru, przy którym stoimy, podchodzi kelner, przygląda się nam uważnie przez swoją antycovidową szybkę z pleksiglasu. Przywitawszy się z nim z uśmiechem, moja żona grzecznie wskazuje kanapkę, którą chce zamówić.

– Kelner:„Czy są Państwo członkami jakiejś organizacji pro-life?”
– Moja żona:„Nie, ale wracamy z marszu dla życia.”
– Kelner:„W takim razie Państwa nie obsłużę kontynuował Marc

Piewcy tolerancji żądają jej tylko w sytuacji gdy to właśnie ich ma dotyczyć. Zapominają jednak o tolerowaniu innych poglądów, szczególnie wtedy gdy te są przede wszystkim dobre w ujęciu moralnym i czysto ludzkim.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Unia Europejska profanuje polskie barwy narodowe!

Przestępca i były lider KOD Mateusz Kijowski. WYROK!