w ,

“Dziennikarz” Wyborczej atakuje posła PO, bo ten potępił chuligańskie wybryki środowisk LGBT

– Osoby, które to zrobiły, muszą być ukarane w tej właśnie kategorii. Nie wiem, ile było w tym ideologii, a ile “fantazji”, a może za dużej ilości alkoholu. To absolutnie nieakceptowalne, trzeba to traktować w kategoriach chuligańskich i tępić, “wypalać żelazem”, jak się tylko da i jak prawo na to pozwala – stwierdził Paweł Poncyliusz, poseł Platformy Obywatelskiej o grupie osób, która w nocy z wtorku na środę umieściła na warszawskich pomnikach tęczowe flagi oraz chustki z symbolem nawiązującym do ruchu anarchistycznego. W ten sposób potraktowano m.in. pomnik Chrystusa przed bazyliką św. Krzyża na Krakowskim Przedmieściu.

– Była to bezmyślność, upojenie alkoholowe lub jakiś obłęd. Jest jakiś odsetek ludzi, który jest albo niespełna rozumu, albo w jakimś szale niszczą wszystko, co spotkają na swojej drodze – zaznaczył Paweł Poncyljusz.

Ta wypowiedź spotkała się z atakiem nie strony “dziennikarza” Gazety Wyborczej Patryk Strzałkowski: “Obrzydliwa, skandaliczna wypowiedź Pawła Poncyljusza. Albo Platforma Obywatelska zdecydowanie zareaguje, albo pokaże swoją prawdziwą twarz” – pisze na Twitterze.

“Jeszcze jedna konsekwencja “potępiania wandalizmu i szargania świętości” przez PO. Gdy policja już przyjdzie po aktywistów, będzie głośniej waliła w drzwi, potraktuje ich brutalniej, upokorzy bardziej. Bo będzie wiedziała, że ma na to przyzwolenie z obu stron sporu politycznego” – pisze kolejny dziennikarz, tym razem Oko.press.

Trwa tresowanie polityków Platformy Obywatelskiej, w których ostał się pierwiastek konserwatyzmu i przywiązania do wartości. “Dziennikarze” Gazety Wyborczej są skrajnie oburzeni, tym że ci politycy mają czelność krytykować zwykłą chuliganerię niszczącą pomniki. Przypomnijmy co środowiska LGBT wieszały na pomnikach Marszałka Piłsudskiego, czy Chrystusa:

Jak można czegoś takiego bronić? 

Środowiska LGBT zaatakowały Marszałka Piłsudskiego i Wincentego Witosa! Wulgarne napisy: “Je*cie się”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Duma – to coś znaczy. Palestyńczyk vs dziennikarz! MOCNE [WIDEO]

Belgia: Nieletni uchodźcy są pełnoletni – cóż za odkrycie.