Dziesięciu imigrantów w jednym samochodzie nielegalnie przekroczyło polską granicę! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Dziesięciu imigrantów w jednym samochodzie nielegalnie przekroczyło polską granicę!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Funkcjonariusze z Wydziału Zabezpieczenia Działań i Placówki SG w Rutce-Tartak zatrzymali dziesięciu obywateli Wietnamu za nielegalne przekroczenie polsko-litewskiej granicy państwowej. Cudzoziemców samochodzie Fiat Stilo przewoził bezpaństwowiec narodowości czeczeńskiej.

6 kwietnia w Suwałkach funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali do kontroli Fiata Stilo na litewskich numerach rejestracyjnych. Oprócz 45- letniego kierowcy, pięcioosobowym samochodem podróżowało 10 obywateli Wietnamu (dziewięciu mężczyzn w wieku 17-34 lat oraz jeden 13-latek), którzy nie posiadali dokumentów uprawniających do wjazdu i pobytu w Polsce.

W piątek rano, po wykonaniu niezbędnych czynności, w których uczestniczył tłumacz, obywatele Wietnamu zostali przekazani stronie litewskiej w ramach readmisji.

Bezpaństwowiec narodowości czeczeńskiej usłyszy zarzuty za organizowanie nielegalnego przekroczenia granicy, za co grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

strazgraniczna.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,893ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy