Egipt: muzułmanie rozebrali 70-letnią chrześcijankę i nagą przegnali po wiosce! - PrawicowyInternet.pl
piątek, 10 lipca, 2020

Egipt: muzułmanie rozebrali 70-letnią chrześcijankę i nagą przegnali po wiosce!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Jej przestępstwo? Pojawiły się “pogłoski o romantycznej relacji między jej synem a muzułmańską dziewczyną.” W prawie islamskim, muzułmanki mają zabronione wychodzenie za chrześcijan, choć muzułmanin może poślubić chrześcijańskie kobiety.

Informacja pochodzi z portalu jihadwatch.org, z którym to skontaktowali się egipscy Koptowie: “W Karm, małej egipskiej wiosce, muzułmanie rozebrali 70-letnią chrześcijankę i zmusili ją do przemarszu nago przed całą lokalną społecznością. Cel był jeden: upokorzyć chrześcijan. Po tym wydarzeniu islamscy ekstremiści zaatakowali i splądrowali domy Koptów. Egipskie władze nie podjęły żadnych działań przeciwko muzułmanom, dając jednocześnie przyzwolenie na dyskryminację wyznawców Chrystusa w całym Egipcie.”

Koptowie (arab. أقباط Akbat) – ogólne określenie wiernych Kościołów koptyjskich: ortodoksyjnego Kościoła koptyjskiego i Kościoła katolickiego obrządku koptyjskiego. Obecnie grupa liczy około 11,2 mln wiernych Kościoła ortodoksyjnego (głównie w Egipcie, duża część w diasporze w Europie Zachodniej i w Ameryce Północnej, niewielka liczba w pozostałych krajach Lewantu) i około 210 tys. wiernych Kościoła koptyjsko-katolickiego (wyłącznie w Egipcie). Od czasów pojawienia się w Egipcie fundamentalistów muzułmańskich koptowie podlegają prześladowaniom.

Warto się zatem zastanowić czy warto w te wakacje jechać do kraju, w którym w oczywisty sposób łamane są prawa człowieka! Zresztą sami przeczytajcie relację rodaka: Egipt kraj terroru! Polak zatrzymany za publikację zdjęć z napadu na hotel! Przeczytaj zanim polecisz do Egiptu!

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,742FaniLubię
18,065ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy