w

Estońska polityk chce wprowadzić zakaz posiadania Koranu w miejscach publicznych

Estońska polityk wyszła z propozycją aby wprowadzić zakaz posiadania Koranu w miejscach publicznych, „Koran jest negatywną i kryminogenną stroną islamu, zakaz jego posiadania będzie pozytywny dla bezpieczeństwa Estonii” powiedziała Kristiina Ojuland przewodniczą People’s Unity Party (PUP). 
„Dzisiaj negatywna i kryminogenna strona islamu jest bardzo silna, zatem uważam, że ten krok jest konieczny aby zapewnić bezpieczeństwo naszemu państwu i naszemu narodowi, szczególnie naszym kobietom i dzieciom powiedziała Ojuland, która w latach 2002 – 2005 pełniła obowiązki ministra spraw zagranicznych Estonii. Politycy jej partii twierdzą, że te słowa związane są napływem nielegalnych, islamskich imigrantów do Unii Europejskiej a zwłaszcza do Estonii.

 

„Zdecydowaliśmy się rozpocząć zbieranie informacji od mieszkańców na temat przypadków przemocy i molestowania, które są przemilczane w mediach głównego nurtu” powiedział  Triin Raidmets lider PUP w Parnawie.

ZOBACZ: Unia Europejska pokazuje swoje totalitarne oblicze – Bruksela będzie udzielała azylu w Polsce
W lutym, Żołnierze Odyna, międzynarodowa antyimigrancka organizacja, zorganizowała spotkanie w Estonii. Jego członkowie mówili, że zamierzają przeprowadzać regularne patrole uliczne i uważnie śledzić zachowanie uchodźców. Według danych z Facebooka, istnieje ponad 8600 osób popierających Żołnierzy Odyna w Estonii. Grupa otworzyła biuro w Tallinie, ogłosili warunki dla osób chcących przyłączyć się do organizacji: potencjalni rekruci muszą mieć skończone 18 lat i nie mogą być wyznawcami islamu. Do Żołnierzy Odyna należą już członkowie organizacji paramilitarnych a nawet żołnierze estońskiej armii.

ŻołnierzeOdyna

ZOBACZ: „Nie pozwolimy na terroryzm! Nie pozwolimy na gwałcenie kilkuletnich dzieci! Polska nie przyjmie ani jednego imigranta!”

Za: MTÜ Soldiers Of Odin Estonia
Za: MTÜ Soldiers Of Odin Estonia

W marcu siedmiu imigrantów z Iraku, Syrii i Jemenu dotarło do Estonii jako część unijnego planu relokacji uchodźców. Zostali przyjęli w stolicy Estonii – Tallinie oraz w Tartu. Otrzymali roczne zgody na pobyt.

Do Estonii w 2016 roku ma przybyć łącznie 523 imigrantów. Do sąsiadującej Łotwy – 775 zaś do Litwy aż 1105 imigrantów. Od stycznia 2016 roku, temat uchodźców seksualnie napastujących kobiety nie schodzi z nagłówków gazet oraz portali informacyjnych. Jednym z największych skandali był sylwester w niemieckiej Kolonii, gdzie w dużym stopniu pod wpływem alkoholu, imigranci z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej zaatakowali miejscowe kobiety.

https://www.youtube.com/watch?v=GK78jb_5yi8

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Platformo – czas na więzienie!

Rok temu władze Austrii nazwały Orbana „nazistą”, dzisiaj same stawiają płot na granicy z Węgrami!