Facebook promuje homoseksualizm i zoofilię

4
2475

Od kilku dni w komunikatorze Facebooka dostępne są nowe emotikony (“naklejki”) – wystarczy wejść w “Sklep z naklejkami” i możemy dodać sobie album zatytułowany “DUMA“, dzięki czemu będziemy mogli wysyłać do swoich facebookowych przyjaciół obrazki z dwoma dziadkami z tęczową flagą, pana w lateksowym body, który chyba zbyt dosłownie miłuje swojego pieska i ogólnie dużo “wesołych-tęczowych” obrazków (brakuje tylko pana w lateksie trzymającego dziecko na rękach!). Dlaczego Facebook promuje takie dziwactwa ? Nie wiem… ale z całą pewnością duża grupa Polaków zaczyna już rozglądać się za normalnym portalem, komunikatorem – być może do łask wrócą Nasza-Klasa czy Gadu-Gadu, gdzie nie promuje się dziwnych ideologii…

Nie jestem radykałem, nie zamierzam potępiać ludzi, którzy mają skłonności homoseksualne – ale niech nie afiszują się z tym na ulicach. Niech nie próbują narzucać innym, że to co robią jest normalne. Znam osobiście (ba! nawet mieszkałem w jednym mieszkaniu z gejem) takie osoby ale są to ludzie zupełnie różni od tych, którzy w dziwnych strojach wychodzą na manifestacje… Moim zdaniem takie zachowania tylko bardziej radykalizują społeczeństwo przedstawiając wszystkich gejów i lesbijki jako chorych ludzi, bo inaczej nie da się określić 50 latka paradującego po ulicy jedynie z stringach z pudelkiem na rękach i pomadką na ustach…

Promocja Homoseksualizmu
Promocja Homoseksualizmu

Komentarze:

komentarzy

4 COMMENTS

  1. Lobby homoseksualne, mające ogromne wpływy w Światowej Organizacji Zdrowia, doprowadziło do uznania zboczenia homoseksualnego za normę, a przy tej okazji wprowadziło pokrętne nazewnictwo normalnych, zgodnych z naturą związków kobiety z mężczyzną. jako heteroseksualizm. W ich pokręconym zamyśle, mające sugerować, że heteroseksualizm, to określenie pejoratywne (hetera- osoba kłótliwa, wiedźma i złośnica), zaś homoseksualizm ma być przeciwne- orientację zbliżoną do ludzkiej natury (homo- człowiek). Przez przeszło 2-tysiące lat, normalne związki nikt nie określał “heteroseksualizmem- idiotycznym dziwolągiem lewackiej nowo mowy, chętnie reklamowanym przez kolorowe brukowce dla bezmózgowców.

  2. Taaa… od samego patrzenia 100 tys. osób stało się dziś homoseksualistami a kolejne 50 tys. zgwałciło swojego psa. Strach pomyśleć co będzie jutro.

  3. w 100% popieram Twój artykuł. Jest autentycznym przekazem 99% społeczeństwa. To tragedia co się dzieje na świecie, od kiedy w “demokratycznym” państwie to mniejszości społeczne narzucają WIĘKSZOŚCI swoje racje i prawa. Nie pojmuję tego i nie zamierzam się zagłębiać, jest to jak sama piszesz udostępnianie chorych treści i obrazków, nie ma to nic wspólnego z humorem. Oby więcej ludzi patrzyło na świat właśnie w ten sposób. Pozdrawiam i zapraszam .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here