w ,

Facebook usunął fanpage konserwatywnego homoseksualisty! Czy to nie homofobia?

“Facebook skasował dzisiaj mojego bloga: Gej przeciwko światu: Niewola Babilońska. Blog wytrzymał dwa lata i zebrał prawie 13 000 czytelników” – pisze na Twitterze Waldemar Krysiak znany jako “Gej przeciwko światu”.

“Jestem gejem, osobą homoseksualną i krytykuję działania progresywnej lewicy. To, że uważam, iż związki partnerskie są dobrym pomysłem, nie oznacza, że mogę zawieszać tęczową flagę na pomniku Jezusa. To nie daje mi prawa do atakowania i wyzywania policjantów” – mówił Krysiak na antenie TVP INFO. W tym samym wywiadzie zapytany, jaką ma płeć „społeczno-kulturową”, powiedział, że „taką, jaka jest moja płeć biologiczna”. – W znakomitej większości przypadków płeć kulturowo-społeczna jest tożsama z biologiczną. Zdarzają się osoby – to promil społeczeństwa – które odczuwają ból psychiczny ze względu na brak identyfikacji ze swoją płcią – mówił. Bloger wyjaśnił, iż jest gejem, ale mimo to krytykuje działania „progresywnej lewicy”. – Czemu nie ma za mną flagi tęczowej? Bo nie mam potrzeby demonstrowania ciągle i wszystkim, że jestem gejem – przyznał.

“Krytyka środowisk lewicowych, tzw. postępowych, wiąże się teraz z bardzo nieprzyjemną reakcją tej drugiej strony”

Zaznaczył też, że to nie jest tak, że „Polska jest represyjnym krajem i reżimem; ta narracja jest budowana przez lewicę”. – To, że istnieją problemy, które musimy rozwiązać, takie jak dziedziczenie w parach jednopłciowych, nie oznacza, że możemy organizować agresywne demonstracje – mówił. – Krytyka środowisk lewicowych, tzw. postępowych, wiąże się teraz z bardzo nieprzyjemną reakcją tej drugiej strony, która stara się szantażować, metody stosowane przez lewicę są wyjątkowo nieprzyjemne – stwierdził gość TVP Info. Przyznał też, że każdego dnia dostaje wiadomości od lesbijek i gejów, którzy nie mają możliwości wypowiedzenia się na te tematy, „bo boją się utraty pracy i cholerycznej reakcji”.

Jak widać obnażanie rzeczywistego działania ideologii gender przez osobę homoseksualną nie spodobało się monopoliście jakim jest Facebook i postanowił zabrać Krysiakowi możliwość wyrażania własnego zdania.

Za: TVP.info, Twitter.com

Koniec cenzury w sieci? Minister Kaleta z projektem przeciwko wprowadzaniu cenzury ideologicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Patryk Jaki: “Walec kulturowy, który rozjechał już większość państw Zachodu zbliża się do Polski i Węgier”

Kasta znów się kompromituje! Sędziowie protestują, aby przywrócić do pracy Juszczyszyna – przypominam kim jest i co zrobił!