Francja: na przedmieściach wielkich miast rządzi anarchia. Migranci lekceważą kwarantanne! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Francja: na przedmieściach wielkich miast rządzi anarchia. Migranci lekceważą kwarantanne!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Przepisy zakazujące wychodzenia z domów nie obowiązują na przedmieściach wielkich francuskich aglomeracji, gdzie rządzą wszelkiej maści przemytnicy, dilerzy narkotyków, chuligani i inni przestępcy będący imigrantami. Policja i służby są bezradne, o czym świadczy fakt, że mają problemy z dostaniem się na te tereny.

„Noc z soboty na niedzielę nie była łatwa dla strażaków i policji w podparyskim Seine-Saint-Denis” – informował portal ACTU17. Miejscowość ta jest totalnie zdominowana przez młodociane bandy, które atakują policjantów, strażaków i przedstawicieli służ medycznych.
W minioną sobotę, straż i policja nie były w stanie interweniować, mimo licznych podpaleń, pobić i aktów wandalizmu dokonanych przez imigrantów. Według relacji funkcjonariuszy państwowych służb napastnicy byli determinowani, aby jak najdotkliwiej zranić, a nawet zabić interweniujących.

Z kolei w Aulnay-sous-Bois dwudziestu młodocianych przestępców urządziło zasadzkę na policjantów. Policji udało się odeprzeć ich atak i zatrzymać sześciu z nich.

Dziennik „Le Figaro” donosi, że „poza przestępstwami policja odnotowuje wiele przypadków nierespektowania przepisów wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa”. Otwarte bary i inne miejsca rozrywki oraz liczne zgrupowania to tylko niektóre z przykładów. Co gorsza – jakakolwiek interwencja policji wiąże się, z atakiem słownym a nawet fizycznym łamiących przepisy. Zdaniem gazety „epidemia ukazuje kryzys we wrażliwych dzielnicach i nikt nie powinien być tym zaskoczony.

Sekretarz generalny związku Synergie-Officiers, Patrice Ribeiro ubolewa: ​​„Osobnicy będący w mniejszość, uważają, że stoją ponad prawem. A każda interwencja policji jest dla nich pretekstem do konfrontacji”.
Fakty mówią same za siebie. W ubiegły wtorek interweniujący policjanci zostali zaatakowani przez pięćdziesięciu młodych ludzi, którzy zorganizowali sobie w centrum jednego w miast gigantycznego grilla z pokazem fajerwerków. W środę, w regionie Lyonu, policjanci zostali zaatakowani przez kilkunastu młodych imigrantów imprezujących na jednym ze skwerów. Natomiast w Massy i Savigny-sur-Orge (Essonne) doszło do regularnej bijatyki między policją młodocianymi chuliganami.

Materiał ze strony: pch24.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,183FaniLubię
17,881ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy