Francja: samorządy płacą obywatelom nawet 400 euro miesięcznie za przyjęcie imigranta! - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

Francja: samorządy płacą obywatelom nawet 400 euro miesięcznie za przyjęcie imigranta!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W ramach rządowej polityki przyjmowania coraz większej liczby imigrantów, francuskie samorządy decydują się na oferowanie prawie 400 euro miesięcznie każdemu, kto przyjmie przybysza z Afryki lub Bliskiego Wschodu.

Taką decyzję podjął już wiceprzewodniczący Rady Departamentu Nord (Północ), Dorian Becue, odpowiedzialny za opiekę nad dziećmi, rodziną i młodzieżą. W opublikowanym komunikacie stwierdził: „Apelujemy do rodzin adopcyjnych, które otrzymają departamentalny certyfikat. Rodziny te podejmą decyzję z własnej woli, ale departament przyzna im wynagrodzenie w wysokości 380 euro miesięcznie za każdego przyjętego imigranta”.

ZOBACZ: Islamscy imigranci z Calais znów napadają na kierowców ciężarówek!

Przewodniczący Rady Departamentalnej, Jean-René Lecerf, stwierdził, że „Rada zaapeluje do obywatelskiego obowiązku, by mieszkańcy departamentu odpowiedzieli pozytywnie na to wezwanie”. Jedynym warunkiem jest przyjęcie „młodocianego, samotnego imigranta”, ale przestrzegł, że w tej sytuacji „będzie wielu młodych imigrantów, którzy będą starać się udowodnić, że są opuszczeni i bez rodziny”, na co trzeba zwrócić szczególną uwagę.

Podobną decyzję podjęła w czerwcu br. Rada Departamentalna Dolnego Renu (Alzacja). Zaapelowała o „społeczną sieć solidarności” oferując 373,50 euro każdemu, kto przyjmie imigranta. Członek Rady Departamentalnej, Frédéric Bierry, sprecyzował, że oprócz tej sumy samorząd pokryje koszty związane z odzieżą imigrantów, zapewniając im jednocześnie „kieszonkowe i pieniądze na korzystanie z rozrywki”.

Natomiast w departamencie Vienne, przewodniczący Rady Bruno Belin, zapowiedział, że samorząd da 426 euro za każdego przyjętego imigranta. Według ostatnich szacunków, rady departamentalne przeznaczają aż 50 proc. swoich dochodów, pochodzących z podatków, na pomoc dzieciom z rodzin obcokrajowców.

Za: pch24.pl

Salaficki kaznodzieja, który chciał „nawracać” Polaków na islam, trafi do więzienia

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,139FaniLubię
17,903ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy