Francuzi mogą pozazdrościć Polsce jednolitości narodowej i religijnej! - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

Francuzi mogą pozazdrościć Polsce jednolitości narodowej i religijnej!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Zeszłoroczny Marsz Niepodległości odbił się szerokim echem nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Ostatnio portal La Riposte Catholique w jednym z artykułów zamieścił link do filmu z przemową ks. Jacka Międlara wygłoszoną 11 listopada, a także jej francuskie tłumaczenie. Jak podkreślono w artykule, słowa księdza „zelektryzowały” ogromną rzeszę słuchaczy w liczbie ponad 170 000 osób.

Rzeczywiście, było w tym coś niesamowitego, stałem wówczas pod sceną i nagrywałem poniższy film z przemówienia, widok takiej wielkiej rzeszy ludzi z polskimi flagami, krzyczących hasła dotyczące przywiązania do ojczyzny, wiary, honoru i godności, to coś co zapamiętam na całe życie.

Jak widać, nawet w narodach najbardziej przepojonych doktryną multi-kulti są grupy, które nadal potrafią myśleć samodzielne i które nie ulegają międzynarodowej nagonce na Polskę kierowanej z Brukseli. Po raz kolejny sprawdza się znane przysłowie: prawda obroni się sama.

Źródło: http://www.riposte-catholique.fr http://myslkonserwatywna.pl/

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,139FaniLubię
17,903ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy