w ,

Francuzi nie chcą u siebie muzułmańskich imigrantów! Nasilają się protesty [wideo]

Francuskie władze zamierzają przeprowadzić relokację blisko 10 tys. imigrantów przebywających obecnie w „dżungli” w Calais do 164 ośrodków dla uchodźców w całym kraju.

To oczywiście cieszy mieszkańców Calais, którzy od lat zmagają się z problemem imigrantów, a ten problem urósł w ostatnich miesiącach wraz z nagłym wzrostem liczby imigrantów, którzy koczują w okolicach Calais. Ta sytuacja jednak nie cieszy mieszkańców miejscowości do których mają trafić ci imigranci.

W tych miejscowościach organizowane są protesty w których biorą udział setki mieszkańców. Jeżeli wziąć pod uwagę, że w proteście w 6-tysięcznym Pierrefeu-du-Var, wzięło udział kilkaset osób to pokazuje, że zdecydowana większość mieszkańców tej miejscowości nie chce mieć u siebie muzułmańskich imigrantów obawiając się o swój dobytek i o swoich bliskich.
Tego typu protesty to już stały obrazek politycznego pejzażu Francji. Francja, która w tej sprawie wydaje się coraz bardziej podzielona.

Kilkaset osób z miejscowości Pierrefeu-du-Var wyszło w proteście przeciwko relokowaniu do ich miejscowości muzułmańskich imigrantów koczujących obecnie pod Calais

To nie są pierwsze tego typu protesty we Francji. Miejscowość Allex blisko miesiąc temu. Jak widać na filmie sprawa imigrantów dzieli Francuzów

https://www.youtube.com/watch?v=gyNZOfeW7UA

Za: dzienniknarodowy.pl

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Georges Soros domaga się od Unii Europejskiej 30 miliardów euro dla imigrantów!

ZNP najpierw protestował przeciwko wprowadzeniu gimnazjów. Teraz protestuje przeciwko ich likwidacji. Gdzie tu logika?!