Gdyby nie miał broni palnej zostałby zakatowany przez islamskich imigrantów! ZOBACZ WIDEO!

4
103872

Wraz z napływem muzułmańskich imigrantów do Europy oraz powiązanym z tym wzrostem przestępczości, popyt na wszelkiego rodzaju broń do samoobrony gwałtownie wzrósł. 

Ten film przedstawia grupę “uchodźców” atakujących człowieka, rdzennego mieszkańca Europy. Panowie “uchodźcy” chcąc ubogacić go kulturowo przynieśli ze sobą np. kije bejsbolowe, nie spodziewali się jednak, że Europejczyk śmie się bronić, widząc broń palną od razu się odsunęli a wspomniany już Europejczyk przeżył. Gdyby nie miał broni, to z dużą dozą prawdopodobieństwa mogę przypuszczać, że zostałby dotkliwie pobity albo nawet zamordowany.

ZOBACZ: KORWiN dla bezpieczeństwa; Kara śmierci dla morderców! Broń dla obywateli!

Ten film jest najlepszym przykładem na to, że broń nie zabija – broń ratuje życie. Jest też znakomitym przykładem na to, że jedyny ratunek dla Europy to odesłanie muzułmańskiej dziczy na pustynię.

Komentarze:

komentarzy

4 KOMENTARZE

  1. Słabo mówię po francusku, ale oni chyba powiedzieli tam, że to była prowokacja policyjna, mam rację? Nie mówię, że to źle, wręcz przeciwnie, policjanci powinni po tajniacku wchodzić do muzułmańskich dzielnic, a jak już zbierze się wokół niego tłumek agresorów to wyjmować uzi i otwierać ogień, nawet nie trzeba w głowę strzelać, po kolanach wystarczy i może się nauczą.

  2. Ten film nie przedstawia grupę „uchodźców” atakujących człowieka, rdzennego mieszkańca Europy. Ten film, tak dokladnie, pokazuje “francuzow” z pochodzenia wschodniego, atakujacych dwoch policjantow, w dzielnicy tak zwanej ” bez praw “. To niestety jest codziennosc. Widzialam ten film, ale teraz panstwowe programy telewizyjne, dostaja mandaty albo sa wrecz oskarzane za takie informacje. Tak jak ostatnio TF1 i France2, ktore dzisiaj, sa oskarzone za pokazywanie pewnych scen w czasie zamachu w Nicei.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here