Gender w brytyjskich szkołach. Numerki zamiast „chłopiec” i „dziewczynka”! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 6 lipca, 2020

Gender w brytyjskich szkołach. Numerki zamiast „chłopiec” i „dziewczynka”!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W Anglii pojawiły się specjalne szkolne instrukcje. Sugerują uczniom rezygnację z używania rzeczowników „chłopiec” i „dziewczyna”. Celem broszury jest uniknięcie „dyskryminacji” tak zwanych osób transseksualnych.

Broszurka skierowania jest do uczniów, ale także do ich rodziców i nauczycieli. Sugeruje ona również unikanie używania słów „panie” i „panowie”. Uczniom powyżej 7 roku życia proponuje się używanie dziesiątków słów, które miałyby – według autorów – zastępować wyrażenie „chłopiec” i „dziewczyna”.

Broszurka, zdaniem wielu specjalistów, to „pierwsze w historii Wielkiej Brytanii wydawnictwo w sposób wyczerpujący przedstawiające proces zmiany płci wśród dzieci od 7 lat i starszych”. Jej wydawcą jest „Educate & Celebrate” – sponsorowana przez rząd organizacja i wydawnictwo.

„Educate & Celebrate”, dzięki staraniom byłej minister oświaty, z kieszeni brytyjskich podatników otrzymała dofinansowanie w wysokości 200 tys. funtów. Na początku roku brytyjski resort nauki nazwał działania „Educate & Celebrate” innowacyjnym i perspektywicznymi.

Bohaterem broszurki jest 12-letni „chłopiec” w trakcie… „zmiany płci” z żeńskiej na męską. 12-latek opowiada m.in. o szkole, w której dzieci zamiast płci mają jedynie… numerki.

„Educate & Celebrate” znana jest z organizowania wielu szkolnych spotkań i seminariów. Rzeczona broszura będzie rozpowszechniana w 120 najlepszych brytyjskich placówkach. Już teraz wiadomo, że wielu dyrektorów z innych szkół na Wyspach czyni starania o jego jak najszybsze pozyskanie.

Za: pch24.pl, źródło: www.sedmitza.ru

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,858FaniLubię
18,060ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy