http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/francuscy-identytarysci-blokowali-imigrantow-pod-calais-video
w ,

Génération Identitaire blokuje imigrantów w Calais! Brawo! Zobacz WIDEO!

Setki aktywistów ruchu Génération Identitaire zablokowało kilka dróg w kierunku Calais. To północnofrancuskie miasto stało się punktem zbornym dla nielegalnych imigrantów, gdyż niedaleko od niego znajduje się wylot tunelu komunikacyjnego pod Kanałem La Manche.

Nieformalny ruch Génération Identitaire, który stawia sobie za cel obronę tradycyjnej tożsamości Francji i Europy, wzywał do blokad za pośrednictwem portali społecznościowych. „W ciągu miesięcy Calais stało się symbolem prawdziwej inwazji z jaką mierzy się nasz kontynent”. W komunikacie GI mowa jest o „dezintegracji życia społecznego i ekonomicznego” w rejonie Calais oraz fizycznych atakach imigrantów na jego mieszkańców ale też podróżnych. „Ponieważ rządy odmawiają obrony narodów przez przywrócenie granic zobaczą narody budujące barykady” – można był przeczytać w zapowiedzi protestów.

Aktywiści GI starali się wczoraj ustanawiać blokady na drogach dojazdowych do Calais. Podpalili opony. Blokady opatrzono hasłami „Wracajcie do domu”, „Zakaz wjazdu”. Policja zaatakowała blokady. Co najmniej 12 aktywistów zostało aresztowanych.

Za: kresy.pl 

Przypomnijmy apel młodzieży francuskiej poddawanej lewicowej indoktrynacji najdłużej ze wszystkich narodów Europy. Dziedzictwo Rewolucji Francuskiej. Potężny niegdyś naród europejski, najstarsza córa Kościoła, wiedziony obecnie przez europejskich cadyków i Wielki Wschód Francji na rzeź do szlachtuza. Tak kończą wszelkie utopie.

Identytaryzm – Młodzi Francuzi idą po olej do głowy!

UDOSTĘPNIJ! I polub PRAWICOWY INTERNET: https://www.facebook.com/prawicowyinternet?fref=tsApel młodzieży francuskiej poddawanej lewicowej indoktrynacji najdłużej ze wszystkich narodów Europy. Dziedzictwo Rewolucji Francuskiej. Potężny niegdyś naród europejski, najstarsza córa Kościoła, wiedziony obecnie przez europejskich cadyków i Wielki Wschód Francji na rzeź do szlachtuza. Tak kończą wszelkie utopie.

Opublikowany przez Prawicowy Internet na 8 wrzesień 2015

Oraz podobny apel młodych Polaków:

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Ballada na temat zbrodni UPA w klasztorze dominikańskim w Podkamieniu

Magdalena Środa dostała ponad milion złotych z publicznych pieniędzy! To nie jest #dobrazmiana! Zabrać finansowanie antypolskim działaczom!