“GENIALNY “pomysł niemieckiej europosłanki ws. uchodźców. „Przesiedlmy całe syryjskie wioski do Europy Wschodniej”

0
57010

Wiceprzewodnicząca frakcji Zielonych w Parlamencie Europejskim Ska Keller wpadła na pomysł, w jaki sposób rozwiązać problem kryzysu migracyjnego. Polityk zaproponowała, aby do Europy Wschodniej przesiedlić całe wioski z Syrii.

Niemiecka europosłanka w rozmowie z dziennikiem „Neuen Osnarbruecker Zeitung” wyjaśniała, na czym polega jej pomysł rozwiązania kryzysu migracyjnego. Jej zdaniem uchodźcy nie chcą mieszkać w takich państwach jak Polska czy Czechy, ponieważ mniejszość muzułmańska tam praktycznie nie istnieje, a nowi przybysze czuliby się osamotnieni. “Europejczycy “ze Wschodu” powinni zostać zmuszeni do przyjmowania uchodźców – i to całych społeczności” – stwierdziła wybitna intelektualistka.

W opinii niemieckiej polityk odmowa przez niektóre państwa członkowskie przyjęcia uchodźców w ramach rozdzielnika zaproponowanego przez Komisję Europejską stanowi naruszenie unijnego prawa oraz zaprzeczenie wspólnotowych wartości. Ska Keller opowiedziała się też za „wspólną europejską polityką azylową”.

Pani Ska Keller jest przedstawicielką narodu, który w swojej historii wielokrotnie przesiedlał obywateli innych narodowości, a to Żydów i Polaków do obozów koncentracyjnych, a to afrykańskie plemiona (Herero i Namaqua). Przy okazji dokonując masowej eksterminacji, paląc ludzi w piecach i mordując elity tych narodów. Pani Ska Keller ma zatem historyczną przypadłość, która pozwala jej decydować o losie innych narodów i śmiało postulować jak i co inne narody mają robić. Niemcy długo mogą się wypierać, że naziści to jakaś obca cywilizacja ale prawda zawsze wyjdzie na jaw, nawet w postaci skrajnie lewackich działaczek politycznych. 

Za: wprost.pl, wpolityce.pl, radiozet.pl

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here