Ghana: muzułmański duchowny stwierdził, że geje powodują trzęsienia ziemi i należy ich surowo karać! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Ghana: muzułmański duchowny stwierdził, że geje powodują trzęsienia ziemi i należy ich surowo karać!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Społeczności Zongo w Ghanie zintensyfikowały ataki na gejów i lesbijki, donosi serwis News Ghana

Mieszkańcy społeczności Zongo, w Akrze i Kumasi, w ostatnim czasie nasilili swoją nienawiść względem osób pozostającym w związkach tej samej płci, a wielu z nich wzywa do fizycznych ataków na gejów i lesbijki w Zongos.

Muzułmanie, którzy stanowią dominującą grupę w społeczności Zongo, uważają, że związki homoseksualne są złe i wzbudzają wstręt. Są oczywiście zakazane przez Koran i dlatego przedstawiciele tej społeczności uznali za konieczne surowe karanie wszystkich przedstawicieli społeczności LGBT.

Miejscowy duchowny, Mahmud Abbas Mallam, powiedział: “Bóg staje się zły kiedy mężczyźni uprawiają ze sobą sex i takie obrzydlistwa powodują trzęsienia ziemi”.

Według niego zniszczenie starożytnych miast Sodomy i Gomory przez Allaha nastąpiło wskutek homoseksualizmu. Wezwał do świętej wojny przeciwko gejom i lesbijkom w kraju, zwłaszcza w przedmieściach zdominowanych przez muzułmanów.

“Czy powinniśmy nadal dopuszczać taką hańbę w naszej społeczności, sprzeczną ze świętymi naukami Koranu?” zapytał islamski duchowny. Odpowiedział na postawione przez siebie pytanie: “Nie! I powinniśmy z radością ścigać i przepędzać tych idiotów z naszej społeczności!”

Wielu gejów którzy obawiali się ujawnienia swoich preferencji seksualnych w obawie przed atakami, opuściło swoje miejsca zamieszkania.

Nie jestem zwolennikiem małżeństw homoseksualnych, widok dwóch całujących się facetów wzbudza we mnie obrzydzenie ale jestem zdania, że dopóki nie domagają się uznania ich związków za równe heteroseksualnym związkom powinno zapewnić się im bezpieczeństwo. Nie potrafię zatem zrozumieć dlaczego społeczności LGBT w całej Europie domagają się przyjmowania islamskich imigrantów… przecież w pierwszej kolejności to im będą podrzynać gardła…

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,892ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy