Granice czasowo zamknięte dla muzułmanów? Duński polityk ma pomysł na przeciwdziałanie zagrożeniu - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

Granice czasowo zamknięte dla muzułmanów? Duński polityk ma pomysł na przeciwdziałanie zagrożeniu

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Do czasu, kiedy Zachód nie znajdzie sposobu na skuteczną walkę z Daesh, duńskie granice powinny być zamknięte dla obywateli państw muzułmańskich – uważa Soren Espersen. Duński parlamentarzysta ocenia, że czasowy zakaz mógłby obowiązywać nawet 6 lat.

Propozycja przedstawiciela Duńskiej Partii Ludowej Sorena Espersena wywołała konsternację. Być może dlatego, że polityk ten wcześniej sugerował, że Dania powinna bombardować cywilów w Syrii. Tym razem zaproponowane środki nie są aż tak radykalne, niemniej na stracie oceniane są jako „całkowicie nietrafione”.

Widzimy przecież, że ludzie, którzy dopuszczają się tych okrutnych, potwornych ataków terrorystycznych, wielokrotnie urodzili się i wychowali na Zachodzie – podkreśliła parlamentarzystka Partii Socjaldemokratycznej Ane Halsboe-Jorgensen.

Z kolei lider Sojuszu Liberalnego Anders Samuelsen napisał na Facebooku: „NIE, NIE i NIE! Nie możemy wyciągać odpowiedzialności zbiorowej i nie możemy mieszać uchodźców, religii i polityki imigracyjnej”.

Espersen był pytany, czy zakaz wjazdu do Danii obowiązywałby również np. chrześcijan z Egiptu, ale polityk uciął rozmowę twierdząc, że „nie chce wchodzić w szczegóły”. Tymczasem przedstawiciel partii Espersena, Martin Henriksen uważa, że w propozycji tego polityka nie ma niczego kontrowersyjnego i jest ona „spójna z poglądami wyrażanymi przez partie”. Jak dodał, spodziewa się krytyki „do momentu, aż inne partie zrozumieją, że może jednak mamy racje.”

Za: pch24.pl, źródło: rp.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,223FaniLubię
17,877ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy