w

Hołownia chce zrezygnować ze złotówki. Kowalski odpowiada

Fot. Twitter

Szymon Hołownia napisał na Twitterze, że Chorwaci świętują wejście do strefy EURO, a za rok dołączą do nich Bułgarzy. Zaznaczył on, iż życzy Polsce jak najszybszego wejścia do strefy wspólnej waluty. Janusz Kowalski podsumował, że jeden z liderów opozycji chce oddać narodową walutę. Poseł Solidarnej Polski podkreślił, iż wybory w 2023 roku określą, czy nasz kraj będzie niepodległy, czy rządzić nim będą brukselczycy.

– Chorwaci świętują dziś pierwszy dzień z europejską walutą. Za rok dołączą do nich Bułgarzy. W pierwszym dniu Nowego Roku życzę sobie i wszystkim Polakom, żebyśmy i my mogli wkrótce cieszyć się z wejścia do strefy wspólnej waluty. – napisał w mediach społecznościowych Szymon Hołownia.

– Szymon Hołownia chce oddać Brukseli jeden z najważniejszych atrybutów polskiej suwerenności – narodową walutę. Wybory w 2023 r. rozstrzygną więc czy Polska będzie suwerenna i niepodległa albo czy Polską rządzić będą brukselczycy bezkrytycznie odbierający polecenia od eurokratów. – odpowiedział Kowalski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Dziennikarz Gazety Wyborczej błagał Tarczyńskiego o życzenia noworoczne. Szybko tego pożałował [WIDEO]

Dariusz Matecki: Trzeba zrobić wszystko, aby razem wygrać nadchodzące wybory