w ,

Ignorancją i cynizmem w działalność na rzecz obrony życia ludzkiego! Prawdziwa twarz postkomunistycznej „Polityki”!

2 stycznia 1957 Sekretariat Komitetu Centralnego Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej podjął decyzję o utworzeniu tygodnika społeczno-politycznego. Tak powstała „Polityka”, która do dzisiaj kultywuje tradycje swoich komunistycznych założycieli, jednym z obszarów jej działalności jest pogarda dla życia ludzkiego, która tym razem przejawiła się w postaci szydzenia z działaczy pro-life… Oto oficjalne stanowisko Fundacji Małych Stópek:

„W nawiązaniu do artykułu, autorstwa Pani Edyty Gietki, umieszczonego na portalu „polityka.pl” 5 września 2017 roku, chcemy podkreślić nasze oburzenie tak wielką ignorancją wobec działalności na rzecz obrony życia ludzkiego. Jako Fundacja Małych Stópek sprzeciwiamy się szerzeniu pogardy w stosunku do osób, podejmujących Duchową Adopcję Dziecka Poczętego i korzystających jednocześnie z aplikacji „Adoptuj Życie”. Napisany artykuł, przez wyżej wymienione medium, jest tendencyjny i nie odzwierciedla rzeczywistości.

Screen z postkomunistycznego portalu Polityka.pl

Wyrażone treści są wyrazem braku wiedzy oraz świadomości celu, podjętej przez nas inicjatywy. Wyraża również lekceważący stosunek wobec wszystkich ludzi dobrej woli, którzy codziennie modlą się o uratowanie życia dzieci, zagrożonych zagładą aborcji.

Dla „niewtajemniczonych” przypominamy, że Mobilny Asystent Duchowej Adopcji, jest stosowną, odpowiednią do współczesnego tempa życia pomocą, dla osób podejmujących się codziennej modlitwy. To ona bowiem jest źródłem siły, dla każdego kto angażuje się na rzecz obrony życia.

Aplikacja „Adoptuj Życie” zawiera m.in. rozważania Różańca Św. oraz teksty dotyczące wiedzy prenatalnej na temat rozwoju człowieka, w odpowiednim stadium jego życia. To animacja graficzna, która ukazuje rzeczywiste wymiary dziecka nienarodzonego.

Inicjatywa ma wymiar edukacyjny, gdyż zawarte w niej informacje są zgodne z wiedzą biologiczną.”

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Ziobro: za zabójstwo połączone z gwałtem możliwe bezwzględne dożywocie! Wyższe kary za przestępstwa wobec dzieci! #dobrazmiana

Sebastian Kaleta MASAKRUJE Kropiwnickiego broniącego Gronkiewicz-Waltz!