w

Internauci kolejny raz atakują Jana Pawła II. Powstała gra o strzelaniu do papieża!

Osoba świętego Jana Pawła II od kilku lat jest na celowniku specyficznej grupy internautów. Użytkownicy sieci, którzy – jak deklarują – nabijają się z wielkiego kultu jakim darzony jest nad Wisłą papież z Polski, dopuszczają się coraz ohydniejszych manipulacji jego wizerunkiem. Ostatnio przekroczona została kolejna granica, gdyż powstała gra pt. „Zastrzel Jana Pawła – Kraków”.

Twórcy ośmieszających św. Jana Pawła II materiałów określają swoje treści mianem „cenzopap”, a samego Ojca Świętego „Januszem Pawlaczem” lub „papajem”. Swoista moda plugawców na uderzanie w dobre imię papieża-Polaka zrodziła się kilka lat temu na Facebooku, gdzie istniała strona w wulgarny sposób twierdząca, że głowa Kościoła ukradła twórcy strony papierosy. Po długich bojach normalnych internautów zniknęła. Zanim tak się stało, planowali wniesienie wniosku zbiorowego na twórców witryny.

Obrazanie-JP2

Od tego czasu w sieci pojawiły się dziesiątki, jeśli nie setki obrazków, memów, fotomontaży i krótkich filmików, których bohaterem jest Jan Paweł II. Niektóre z nich przy wielkiej dozie tolerancji można uznać za mieszczące się w ramach bardzo głupich i niezbyt zabawnych żartów, większość przekracza jednak wszelkie granice dobrego smaku, oskarżając papieża o całe zło na świecie. Teraz internauci poszli dalej tworząc grę, w której chodzi o strzelanie do Jana Pawła II.

„Pewnego razu w Krakowie, w dzień jak co dzień kibole walczyli maczetami na ulicy, gdy na miasto spadła gigantyczna kremówka. Zaciekawione zwierzęta przybliżyły się do znaleziska, gdy wtem zaczęły wyskakiwać z niego różne jany pawły! W mgnieniu oka zbrodniarze wojenne wybiły ludność krakowa, powodując gigantyczne straty w ludności i mieniu. Twoim zadaniem jest ich wybicie. Rozstrzelaj pawulony przy użyciu karabinu, potnij ich nożem i wysadź wybuchowymi kremówkami. Do pomocy został przydzielony ci Michał Tuziak również wyposażony w karabin. Powodzenia” – pisze pod filmikiem „promującym” grę na Youtubie jej autor ukryty pod Nickiem ETCPL. Na jego profilu oprócz wizerunki papieża przerobionego na pirata widnieją swastyki.

Wrogość internautów wobec Jana Pawła II zaostrza się. Produkowane są coraz wulgarniejsze treści. Sytuacja zapewne nie ulegnie zmianie, jeśli organy ścigania nie potraktują sprawy poważnie, a polskie sądy w końcu nie staną w obronie dobrego imienia osoby, z której Polska i Polacy mogą być tylko dumni. Szacunek wobec Jana Pawła II należy mu się zarówno ze względu na jego zasługi, jak i na fakt, że cywilizowani ludzie z godnością traktują każdego zmarłego, niezależnie jaki mają stosunek do jego działalności.

Za: pch24.pl, źródło: krknews.pl, Youtube

https://www.youtube.com/watch?v=lACbSkYYkVc

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=WtK2gZvXpfw

Co myślisz?

18 komentarzy

Dodaj odpowiedź
  1. Wy jestescie ludzie normalni ? jak można tak zmarłego obrażać… całkiem sie już wam w głowach pierdoli lewacy, ale już niedługo wielka władza PIS to zakończy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Berlin: 25-letni Niemiec podpalił 10 polskich samochodów. Kierował się nienawiścią do Polaków!

Euro 2016: Polska zagra z Portugalią i jej… byłymi koloniami. Zobacz skąd naprawdę pochodzą nasi przeciwnicy!