Irlandzka szkoła tańca eksmitowana w Berlinie aby zrobić miejsce dla islamskich imigrantów! - PrawicowyInternet.pl
piątek, 5 czerwca, 2020

Irlandzka szkoła tańca eksmitowana w Berlinie aby zrobić miejsce dla islamskich imigrantów!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Za stroną: Jakub Kozieł na FB: Dalszy ciąg anty-obywatelskiej polityki Niemiec. Znajoma prowadząca szkołę tańca irlandzkiego w Berlinie wynajmowała salę, w której odbywały się zajęcia dla dzieci i dorosłych. Właściciel niemal z dnia na dzień wykopał ją i innych najemców bo miasto więcej płaci za przenocowanie imigrantów niż wynosi cena rynkowa wynajmu takiej sali… Kiedy skończy się to szaleństwo??

PS. Jeśli macie kilka euro w zapasie to zachęcam do wsparcia Sandry i jej szkoły https://www.gofundme.com/jigsandreels

szkolatanca

Więcej o sprawie pisze portal irishcentral.com, podobno nie jest to odosobniony przypadek, w całych Niemczech likwiduje się podobne ośrodki kultury i przemienia je na noclegownie dla nielegalnych imigrantów. Wszystko jest sponsorowane przez niemieckie władzy, szkoły tańca czy małe teatry nie są w stanie zaoferować tyle samo pieniędzy za wynajem sali ile płaci się na zakwaterowanie uchodźców. To wszystko za pieniądze niemieckich podatników. Tak upada europejska kultura pod naporem islamu. 

Już niedługo zamiast tego:

Last moments of the Irish Summer Folk Festival 2014

Featuring Robbie Doyle, Bernd Lüdtke, Avi McGourty, Sinead Hayes & Nuala Hayes, Declan McHale, The Jigs & Reels Irish Dance Academy Show Troupe

Posted by The Jigs & Reels Irish Dance Academy Show Troupe on 4 czerwca 2014

Będziemy obserwować to:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,128FaniLubię
17,911ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy