w ,

Irlandzka szkoła tańca eksmitowana w Berlinie aby zrobić miejsce dla islamskich imigrantów!

Za stroną: Jakub Kozieł na FB: Dalszy ciąg anty-obywatelskiej polityki Niemiec. Znajoma prowadząca szkołę tańca irlandzkiego w Berlinie wynajmowała salę, w której odbywały się zajęcia dla dzieci i dorosłych. Właściciel niemal z dnia na dzień wykopał ją i innych najemców bo miasto więcej płaci za przenocowanie imigrantów niż wynosi cena rynkowa wynajmu takiej sali… Kiedy skończy się to szaleństwo??

PS. Jeśli macie kilka euro w zapasie to zachęcam do wsparcia Sandry i jej szkoły https://www.gofundme.com/jigsandreels

szkolatanca

Więcej o sprawie pisze portal irishcentral.com, podobno nie jest to odosobniony przypadek, w całych Niemczech likwiduje się podobne ośrodki kultury i przemienia je na noclegownie dla nielegalnych imigrantów. Wszystko jest sponsorowane przez niemieckie władzy, szkoły tańca czy małe teatry nie są w stanie zaoferować tyle samo pieniędzy za wynajem sali ile płaci się na zakwaterowanie uchodźców. To wszystko za pieniądze niemieckich podatników. Tak upada europejska kultura pod naporem islamu. 

Już niedługo zamiast tego:

Last moments of the Irish Summer Folk Festival 2014

Featuring Robbie Doyle, Bernd Lüdtke, Avi McGourty, Sinead Hayes & Nuala Hayes, Declan McHale, The Jigs & Reels Irish Dance Academy Show Troupe

Posted by The Jigs & Reels Irish Dance Academy Show Troupe on 4 czerwca 2014

Będziemy obserwować to:
https://www.youtube.com/watch?v=fXRXoMcRX6M

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Francuzi mogą pozazdrościć Polsce jednolitości narodowej i religijnej!

Konferencja prasowa prezydenta Andrzeja Dudy w Monachium