w ,

Islamiści zaatakowali Britain First. Dzicz atakuje pokojowy protest w Londynie! Zobacz WIDEO!

Islamiści powoli opanowują Londyn, czują się tam gospodarzami do tego stopnia, że jak widzą białych, protestujących Brytyjczyków to zioną nienawiścią i próbują ich przegnać siłą. Sceny są oburzające i należy je pokazywać wszystkim zwolennikom przyjmowania imigrantów mówiącym, że imigranci w Europie się zasymilują. Te osoby w większości żyją z zasiłków fundowanych przez brytyjskich podatników. To właśnie z tego bydła wywodzą się terroryści, którzy w biały dzień ucięli brytyjskiemu żołnierzowi głowę.

Na filmie możemy zobaczyć np. muzułmańskiego radnego Londynu, który krzyczy „Allahu Akbar!” i nie podaje ręki kobiecie. Facet, który z religijnych pobudek nie może dotknąć kobiecej ręki jest wybierany na radnego stolicy Wielkiej Brytanii. Tragiczne.

W kolejnej scenie idący z krzyżami działacze Britain First są obrażani przez islamistów i zostają fizycznie zaatakowani. Jedna z kobiet nazywana jest „jebaną dziwką”, a w starszą panią rzucono kamieniem. gdyby nie policja, z całą pewnością polałaby się krew. Bydlęta wyrywają brytyjską flagę i ją profanują.

https://www.youtube.com/watch?v=tMZe5hXodQg

Ze śmieszniejszych scenek: jeden z ciapaków stwierdza, że Jezus był muzułmaninem :)

I jeszcze jedna scena pokazująca tragizm Wielkiej Brytanii. Młody, biały chłopak spokojnie stoi i nagrywa zamieszki telefonem. Z łapami startuje do niego ciemne bydło. Policja podbiega i aresztuje młodego Brytyjczyka a ciapaka puszcza wolno. Tragedia. 

brudasy3 brudasy2 brudasy

https://www.youtube.com/watch?v=crmTTme34Dw

3 komentarze

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Miriam Shaded – Dlaczego chce ZDELEGALIZOWAĆ ISLAM w Polsce

Mapa prezentująca rozproszenie syryjskich imigrantów w Europie. Piękna biała wyspa! :)