Islamiści zaatakowali Britain First. Dzicz atakuje pokojowy protest w Londynie! Zobacz WIDEO!

3
31799

Islamiści powoli opanowują Londyn, czują się tam gospodarzami do tego stopnia, że jak widzą białych, protestujących Brytyjczyków to zioną nienawiścią i próbują ich przegnać siłą. Sceny są oburzające i należy je pokazywać wszystkim zwolennikom przyjmowania imigrantów mówiącym, że imigranci w Europie się zasymilują. Te osoby w większości żyją z zasiłków fundowanych przez brytyjskich podatników. To właśnie z tego bydła wywodzą się terroryści, którzy w biały dzień ucięli brytyjskiemu żołnierzowi głowę.

Na filmie możemy zobaczyć np. muzułmańskiego radnego Londynu, który krzyczy “Allahu Akbar!” i nie podaje ręki kobiecie. Facet, który z religijnych pobudek nie może dotknąć kobiecej ręki jest wybierany na radnego stolicy Wielkiej Brytanii. Tragiczne.

W kolejnej scenie idący z krzyżami działacze Britain First są obrażani przez islamistów i zostają fizycznie zaatakowani. Jedna z kobiet nazywana jest “jebaną dziwką”, a w starszą panią rzucono kamieniem. gdyby nie policja, z całą pewnością polałaby się krew. Bydlęta wyrywają brytyjską flagę i ją profanują.

Ze śmieszniejszych scenek: jeden z ciapaków stwierdza, że Jezus był muzułmaninem :)

I jeszcze jedna scena pokazująca tragizm Wielkiej Brytanii. Młody, biały chłopak spokojnie stoi i nagrywa zamieszki telefonem. Z łapami startuje do niego ciemne bydło. Policja podbiega i aresztuje młodego Brytyjczyka a ciapaka puszcza wolno. Tragedia. 

brudasy3 brudasy2 brudasy

Komentarze:

komentarzy

3 COMMENTS

  1. No cóż, “Chcącemu nie dzieje się krzywda”. Przecież WIĘKSZOŚĆ londyńczyków to (jeszcze) biali, więc skoro TO ONI wybrali sobie śmierdziela na burmistrza, to mi debili zupełnie nie żal. Myślałem, że Angole są mądrzejsi niż np Szwedzi, ale sorry – pomyłka! Są głupsi niż Makrela. Niech jeszcze zdetronizują Elżbietę a na tronie posadzą jakiegoś bruda i będzie komplet. I pomyśleć, że jeszcze pół roku temu wybierałem się do UK, ale sobie daruję, bo to państwo “istnieje tylko teoretycznie”…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here