Islamiści zaatakowali Britain First. Dzicz atakuje pokojowy protest w Londynie! Zobacz WIDEO! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 11 lipca, 2020

Islamiści zaatakowali Britain First. Dzicz atakuje pokojowy protest w Londynie! Zobacz WIDEO!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Islamiści powoli opanowują Londyn, czują się tam gospodarzami do tego stopnia, że jak widzą białych, protestujących Brytyjczyków to zioną nienawiścią i próbują ich przegnać siłą. Sceny są oburzające i należy je pokazywać wszystkim zwolennikom przyjmowania imigrantów mówiącym, że imigranci w Europie się zasymilują. Te osoby w większości żyją z zasiłków fundowanych przez brytyjskich podatników. To właśnie z tego bydła wywodzą się terroryści, którzy w biały dzień ucięli brytyjskiemu żołnierzowi głowę.

Na filmie możemy zobaczyć np. muzułmańskiego radnego Londynu, który krzyczy “Allahu Akbar!” i nie podaje ręki kobiecie. Facet, który z religijnych pobudek nie może dotknąć kobiecej ręki jest wybierany na radnego stolicy Wielkiej Brytanii. Tragiczne.

W kolejnej scenie idący z krzyżami działacze Britain First są obrażani przez islamistów i zostają fizycznie zaatakowani. Jedna z kobiet nazywana jest “jebaną dziwką”, a w starszą panią rzucono kamieniem. gdyby nie policja, z całą pewnością polałaby się krew. Bydlęta wyrywają brytyjską flagę i ją profanują.

Ze śmieszniejszych scenek: jeden z ciapaków stwierdza, że Jezus był muzułmaninem :)

I jeszcze jedna scena pokazująca tragizm Wielkiej Brytanii. Młody, biały chłopak spokojnie stoi i nagrywa zamieszki telefonem. Z łapami startuje do niego ciemne bydło. Policja podbiega i aresztuje młodego Brytyjczyka a ciapaka puszcza wolno. Tragedia. 

brudasy3 brudasy2 brudasy

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,731FaniLubię
18,062ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy