w ,

Islamizacja: W Niemczech kwitnie obrzezanie kobiet i dzieci!

Pomimo, że do Niemiec przyjeżdża coraz więcej kobiet z Somalii i Erytrei, które mają za sobą zabieg obrzezania, niemieccy lekarze zupełnie nie są na to przygotowani – czytamy na stronie dw.de

Samego zabiegu Deqo nie pamięta. Świadomość, że została obrzezana przyszła z bólami podczas pierwszej miesiączki. Deqo ma 19 lat, jest Somalijką i jako małe dziecko padła ofiarą tradycyjnego obrzezania. Z następstwami tego barbarzyństwa męczy się do dziś. Deqo nosi właściwie inne imię, ale przybrała to nowe, żeby opowiedzieć swoją historię.

Opowiada o losie, jaki ją dotknął, bo chce uchronić przed nim inne kobiety. Teraz jest pacjentką berlińskiego szpitala Waldfriede, jej opowie. Jej słowa przykłada tłumaczka zatrudniona przez klinikę. Deqo jest od ponad pół roku w Niemczech, uciekała przez Libię i Morze Śródziemne. Teraz mieszka w Dolnej Saksonii i złożyła wniosek o azyl.

W Somalii nie mógł pomóc jej żaden lekarz, opowiada. Także lekarze w Niemczech, praktykujący w okolicy jej schroniska azylanckiego, byli bezradni. Jedna z wolontariuszek zawiozła ją do Berlina, do Desert Flower Center, gdzie od roku 2013 udziela się chirurgiczneji psychologicznej pomocy kobietom, którym okaleczono narządy płciowe. Wtedy była to pierwsza tego rodzaju klinika w Europie.

Nie ma żadnych oficjalnych danych o tym, ile kobiet mieszkających w Niemczech jest obrzezanych. Organizacja praw kobiet Terre des Femmes szacuje, że jest to około 48 tyś. kobiet i ponad 9300 dziewcząt.

Jest to znaczny wzrost w porównaniu z ubiegłymi latami, co wynika przede wszystkim z coraz większej imigracji z Erytrei i Somalii. Liczby te opierają się na domniemaniu, że odsetek okaleczonych kobiet wśród uchodźczyń jest równie wysoki jak w populacji ich krajów.

Rytuał obrzezania wykonywany jest różnie w zależności od regionu. Sięga on od rytualnego nacięcia łechtaczki aż do całkowitego usunięcia zewnętrznych narządów płciowych. Po tak zwanym „obrzezaniu faraońskim” kobiety są prawie całkowicie zaszywane. Mocz i krew menstruacyjną mogą wydalać tylko przez osadzoną w narządach płciowych rurkę. Normalne oddanie moczu może w takich przypadkach trwać nawet pół godziny. Kiedy kobieta przeżywa inicjację seksualną, mężczyźni sięgają po nóż – opowiadają lekarze.

Za: fronda.pl. dw.com

https://www.youtube.com/watch?v=gEdwiCX4deQ

https://www.youtube.com/watch?v=vP1oGvEN_s8

3 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Czy taką przyszłość dla naszych dzieci i wnuków chcecie zafundować przyjmując biednych uchodźców w zamian za judaszowe srebrniki ? Do chętnych na przyjęcie uchodzców: czy wiecie jak skończył Judasz?
    Czy wiecie co to jest ,,Zemsta Arafata” ? Poczytajcie zanim będzie za późno.

2 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

ISIS member executes his own mother in public

Zobaczcie jak wygląda kampania polityczna w USA. Mariusz Max Kolonko mówi jak jest!