w

Jacek Ozdoba do Marka Sowy: Skąd pan to wziął? Szczerba panu powiedział? [WIDEO]

Fot. Twitter

Podczas programu “INFO Wieczór” Jacek Ozdoba starł się z posłem PO Markiem Sową. Polityk Solidarnej Polski wypunktował hipokryzję przedstawiciela opozycji. Sowa nie mając argumentów na obronę swojej partii, zaczął zadawać absurdalne pytania do kamery, ignorując tym samym rozmówcę.

– Nagonka wobec funkcjonariuszy i atak na różne sfery Polski jest po prostu skandalem. Natomiast co do Pana wypowiedzi – na litość boską – ktoś umarł, a Pan informuje widzów o szczegółach. Skąd Pan ma taką wiedzę? Co Pan na głowę upadł? Skąd Pan to wziął? Z Wyborczej? Czy Szczerba Panu powiedział? (…) Proszę przeprosić. – wściekał się na cynicznie uśmiechniętego Sowę Ozdoba.

Polityk Platformy Obywatelskiej nie zdobył się na odpowiedź na żadne z pytań. W sposób absurdalny zwrócił się za to do kamery i zadawał niezwiązane z tematem rozmowy pytania:

– Pytajcie, państwo, pytajcie: gdzie jest kasa za respiratory? Politycy PiS muszą odpowiedzieć, jak doprowadzili do rozkradzenia Polski na taką sumę. – mówił Marek Sowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Dawid Wildstein o Onecie: Czysta podłość. Robią świadomie dobrze Putinowi

Piotr Sak: Od lat wskazujemy, że trzeba wrócić do węgla. Kiedyś popełniono błąd, ale tkwić w nim to bezmyślność [WIDEO]