Jakubiak stanowczo o reprywatyzacji: „Żaden bałagan, żadne złodziejstwo, to zwykła mafia” - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 26 maja, 2020

Jakubiak stanowczo o reprywatyzacji: „Żaden bałagan, żadne złodziejstwo, to zwykła mafia”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Współzałożyciel Stowarzyszenia Endecja poseł Marek Jakubiak w mocnych słowach wypowiedział się o stołecznej aferze reprywatyzacyjnej.

Żaden bałagan, żadne złodziejstwo, to zwykła mafia, która wyłudzała pieniądze od Skarbu Państwa, wzbogacając się niemożebnie. Sam jako Warszawiak słyszałem przez ostatnich kilka lat, że jak ma się coś do reprywatyzacji, to jest konkretne nazwisko, bo samemu można latami dreptać – mówił w programie “Minęła Dwudziesta” parlamentarzysta Kukiz’15.

Cieszę się, że Komisja powstała, działa i mam nadzieję, że jeszcze przyspieszy – dodał.

Jak podkreślił Marek Jakubiak, skandalem była sytuacja, że reprywatyzacja była ignorowana.

Nawet jak ktoś podejrzewał przestępstwo, to prokuratura i tak to umarzała. Gdzie byli prawnicy, środowiska sędziowskie i prokuratorskie? Pisano o tym w gazetach, mówiono o tym w telewizji i nikt nie był w stanie ruszyć tego środowiska? – podsumował Jakubiak.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,232FaniLubię
17,867ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy