Janusz Korwin-Mikke poślubił młodszą o 44 lata ukochaną. “Stary człowiek i mo(r)że” :)

1
14242

Lider Partii KORWiN Janusz Korwin-Mikke znów się ożenił. Swój kolejny ślub europoseł wziął tuż po Wielkanocy z Dominiką Sibigą. Janusz Korwin-Mikke poślubił młodszą o 44 lata ukochaną. W podróż poślubną para udała się do Chin. Dominika Sibiga jest trzecią z kolei żoną Janusza Korwin-Mikkego i matką jego dwójki dzieci 5-letniej już Nadziei i 3-letniego Karola.

W sumie Korwin-Mikke do tej pory dorobił się ośmioro dzieci z czterema kobietami. Dwukrotnie też był rozwiedziony. Z poprzednią małżonką, Małgorzatą Szmit, z którą wziął ślub kościelny żył w związku małżeńskim ponad 40 lat.

Kim jest nowa żona Korwina?

Urodzona 13 lipca 1986 w Rzeszowie. Absolwentka II LO im. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie – 2005 rok, Policealnego Studia Aktorskiego „Lart Studio” w Krakowie – 2006 rok. Wykształcenie: Magister Sztuki.

A, będąc w Chinach stęskniłem sie już za dziecmi…

Opublikowany przez Janusz Korwin-Mikke na 7 kwietnia 2016

korwinokobietach

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

  1. Uważam, że nie ma się czym chwalić. Prawicowiec powinien być człowiekiem honorowym, a człowiek honorowy dotrzymuje obietnic, zwłaszcza takich złożonych przed ołtarzem. Więc nie podzielam tych zachwytów, że “stary człowiek i może”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here