w , ,

Jarosław Kaczyński: przeciwko Europie prowadzona jest wojna. Mamy dwa wyjścia…

Jarosław Kaczyński, prezes PiS, odniósł się w niedzielę podczas uroczystości zorganizowanych przez IPN w Starachowicach do sobotniego zamachu terrorystycznego w Londynie. Jego zdaniem „przeciwko Europie prowadzona jest wojna” i dlatego „Polska powinna rozbudowywać swoje siły zbrojne”.

Prezes PiS podkreślił, że kraje UE mają dwie możliwości. Pierwsza z nich to „powstanie z kolan” i stawienie czoła zagrożeniom płynącym ze strony islamskich terrorystów. Jego zdaniem znacznie pomoże w tym odrzucenie wszelkiej maści poprawności politycznej. Druga opcja to pogodzenie się z obecnym stanem rzeczy, zdaniem Kaczyńskiego będzie oznaczać „zmianę sposobu życia Europejczyków w najgorszym możliwym kierunku”.

Kaczyński zaznaczył, że europejscy przywódcy powinni w pierwszej kolejności „po prostu rozpoznać zagrożenia”, zarówno te wewnętrzne jak i zewnętrzne. Dodał, że należy twardo się im przeciwstawić poprzez podjęcie walki i to nie tylko „politycznej”. Zdaniem prezesa PiS „Polska powinna przede wszystkim strzec tego spokoju, który ma”.

Zdaniem polityka polskie władze nie mogą pozwolić sobie na narzucenie czegokolwiek w prowadzonej przez Brukselę polityce migracyjnej. Dodatkowo Polska musi wzmacniać swoje siły, które obronią jej obywateli przed zagrożeniami. – Im będziemy silniejsi, tym będzie lepiej. Musimy rozbudowywać nasze siły zbrojne. Musimy pamiętać, że to jest nowy rodzaj wojny, ale to jest wojna – zakończył Kaczyński.

Za: pch24.pl, źródło: gosc.pl

3 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Wystarczy zapisac w konstytucji ze Polska bedzie zawsze krajem chrzescijanskim. W paszportach wprowadzic narodowosc. Przestepstwo rowna sie deportacja

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

W 2016 roku wydano 1.360.595 zł publicznych pieniędzy na zabezpieczenie Festiwalu Woodstock!

Piotr Duda do minister Rafalskiej: PiS jasno obiecał wolne niedziele w handlu!