Jarosław Kaczyński: przeciwko Europie prowadzona jest wojna. Mamy dwa wyjścia... - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Jarosław Kaczyński: przeciwko Europie prowadzona jest wojna. Mamy dwa wyjścia…

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Jarosław Kaczyński, prezes PiS, odniósł się w niedzielę podczas uroczystości zorganizowanych przez IPN w Starachowicach do sobotniego zamachu terrorystycznego w Londynie. Jego zdaniem „przeciwko Europie prowadzona jest wojna” i dlatego „Polska powinna rozbudowywać swoje siły zbrojne”.

Prezes PiS podkreślił, że kraje UE mają dwie możliwości. Pierwsza z nich to „powstanie z kolan” i stawienie czoła zagrożeniom płynącym ze strony islamskich terrorystów. Jego zdaniem znacznie pomoże w tym odrzucenie wszelkiej maści poprawności politycznej. Druga opcja to pogodzenie się z obecnym stanem rzeczy, zdaniem Kaczyńskiego będzie oznaczać „zmianę sposobu życia Europejczyków w najgorszym możliwym kierunku”.

Kaczyński zaznaczył, że europejscy przywódcy powinni w pierwszej kolejności „po prostu rozpoznać zagrożenia”, zarówno te wewnętrzne jak i zewnętrzne. Dodał, że należy twardo się im przeciwstawić poprzez podjęcie walki i to nie tylko „politycznej”. Zdaniem prezesa PiS „Polska powinna przede wszystkim strzec tego spokoju, który ma”.

Zdaniem polityka polskie władze nie mogą pozwolić sobie na narzucenie czegokolwiek w prowadzonej przez Brukselę polityce migracyjnej. Dodatkowo Polska musi wzmacniać swoje siły, które obronią jej obywateli przed zagrożeniami. – Im będziemy silniejsi, tym będzie lepiej. Musimy rozbudowywać nasze siły zbrojne. Musimy pamiętać, że to jest nowy rodzaj wojny, ale to jest wojna – zakończył Kaczyński.

Za: pch24.pl, źródło: gosc.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,185FaniLubię
17,885ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy