Jaruzelski niech wraca do Moskwy!

2
2006
jaruzelski sowiecki generał
jaruzelski sowiecki generał

 


Człowiek, który całe swoje życie służył radzieckiemu oprawcy czemu ma być pochowany na polskiej ziemi ? Na tym samym cmentarzu, na którym leżą tak wybitne polskie postaci jak Zbigniew Herbert czy Ryszard Kukliński ?! Moim zdaniem nie można brukać polskiej ziemi katem Polaków – człowiek, który brał udział w krwawej likwidacji podziemia niepodległościowego, był odpowiedzialny za śmierć naszych rodaków podczas stanu wojennego… Jak taki człowiek może być grzebany z honorami w wolnej Polsce? Gdzie my żyjemy?Sądzę, że ten przy tym “grobie” “władza” będzie musiała ustawić więcej tajniaków i ochroniarzy niż przy “tęczy” – ponieważ chrześcijańska idea przebaczania nie jest bliska wielu ludziom, którzy domagają się życia w SPRAWIEDLIWEJ POLSCE.

Więc zabrali ci przyjaciół
tak po prostu w środku nocy
którą sam przeżyłeś jakoś

Za trzy dni zabiją ludzi
tak po prostu przed kopalnią
mundurowa kukła powie
że zginęli znowu ludzie …

Komentarze:

komentarzy

2 COMMENTS

  1. gty: kto zamienił komunistów? przecież komuniści dalej rządza, mają media – ich dzieciaki takie jak Michnik, Lis czy Olejnik tworzą “opiniotwórcze” polskie media… czwartą władzę.

  2. Ok. Jaruzelski do Moskwy. Warunek jeden. Żydzi do izraela. Zaraz zaraz. Kto będzie wtedy rozkradał Polskę? Zamieniliście komunistów na Żydów i złodziei. Najgorsze, że jesteście z tego dumni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here