w ,

Jerzy Stuhr nie czuje się już Polakiem – Słynny aktor kolejny raz atakuje naszą ojczyznę!

Jerzy Stuhr nie czuje się już Polakiem – Krzysztof Ator Woźniak z YouTube Komentator na Wideoprezentacje mówi prosto z mostu jak jest bez owijania w bawełnę.

– Trzeba się jakoś zagospodarować w tym, że w Polsce zmienił się ustrój – powiedział aktor i reżyser Jerzy Stuhr w pierwszy dzień Bożego Narodzenia w programie „Fakty po Faktach” w TVN24. Dodał, że ustrój zmienił się już po raz drugi w jego życiu. – To jest taki, moim zdaniem, przejściowy do policyjnego – ocenił.

Komentarze Stuhra i Radziwiłowicza ocenił publicysta Rafał Ziemkiewicz. Stuhr senior i Radziwiłłowicz w TVN24 – świąteczna porcja kabotyństwa i postinteligenckiej frustracji. Ależ ci ludzie się męczą, żal patrzeć – napisał.

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Przecież nie ma przymusu mieszkania tutaj. Skoro nie czuje się Polakiem, to przecież wiemy kim się czuje ten pan. Może sobie wybrać inny kraj, gdzie będzie się czuł jak u siebie w komunistycznym dołeczku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Tomasz Sakiewicz: „Prezydent Andrzej Duda dopiął swego, wyszantażował dymisję Antoniego Macierewicza”. Żelazny elektorat PiSu przeciwko zmianom.

Marcin Rola u Gadowskiego: Mamy absolutną cenzurę na YouTube, Facebooku i Twitterze! [WIDEO]