Jeśli pielęgniarka zarabia na miesiąc tyle, ile politycy PO wydawali na jedną kolację, to zasługuje na podwyżkę - PrawicowyInternet.pl
piątek, 5 czerwca, 2020

Jeśli pielęgniarka zarabia na miesiąc tyle, ile politycy PO wydawali na jedną kolację, to zasługuje na podwyżkę

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Nie mam co do tego żadnych wątpliwości – jeśli jakaś pielęgniarka z Centrum Zdrowia Dziecka (CZD) zarabia w ciągu miesiąca na rękę równowartość kwoty, którą politycy Platformy Obywatelskiej potrafili wydać na jedną tylko kolację, to zasługuje na podwyżkę. Osiem lat zaniedbań można rozwiązać prostą decyzją. Tym bardziej, że CZD jest jednostką podlegającą bezpośrednio Ministerstwu Zdrowia, a kolejne dni strajku nikomu nie przyniosą pożytku.

Przypomnijmy – politycy Platformy Obywatelskiej lubili spotykać się w drogich restauracjach, aby sobie pogadać. Okazuje się, że na jedną tylko kolację Radosław Sikorski z Janem Vincentem Rostowskim wydali 1352 zł, a Marek Belka z Bartłomiejem Sienkiewiczem aż 1435 zł. Jedząc słynne ośmiorniczki i popijając drogie wina za publiczne pieniądze platformianej władzy na pewno żyło się lepiej.

Co innego pielęgniarki z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Praca niektórych z nich jest wyceniana na 2,1 – 2,2 tys. zł brutto. Na rękę otrzymują one po 1,6 tys. zł, co w istocie jest niewiele wyższą kwotą od tej, którą politycy PO wydawali na kolacje w ekskluzywnych restauracjach. I właśnie dlatego te pielęgniarki zasługują na podwyżkę. Przedłużający się strajk nikomu nie będzie przynosił pożytku.

Za: niewygodne.info.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,128FaniLubię
17,911ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy