Jóźwik przegrała w Rio jednak z facetem? Caster Semenya ma żonę! - PrawicowyInternet.pl
piątek, 5 czerwca, 2020

Jóźwik przegrała w Rio jednak z facetem? Caster Semenya ma żonę!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Zwycięzca w biegu na 800 m kobiet w Rio, Caster Semenya, okazuje się, że ma żonę. Od początku trójka zawodników afrykańskich, która stanęła na olimpijskim podium (srebro – Francine Niyonsaba z Burundi; brąz Margaret Nyairera Wambui z Kenii) bardziej wyglądała na mężczyzn niż na kobiety. Wszystko przypisywane jest wysokiemu poziomowi testosteronu, który nie jest obecnie badany. Dlatego tuż po zawodach nasza urocza zawodniczka, która w finale 800 m do mety dobiegła na piątym miejscu, powiedziała, że czuje się srebrną medalistką.

I wszystko wskazuje, że ma pełne prawo tak się czuć, ale ma też prawo czuć się zwyczajnie oszukana. Jak donoszą media, zawodniczka/zawodnik z RPA Caster Semenya ma od grudnia 2015 roku żonę. Publikacje zdjęć nie pozostawiają żadnych wątpliwości, że w biegu na 800 m doszło do jednego wielkiego przewału.

Na Wikipedii o “kontrowersjach” wokół płci Castera Semenya’y możemy przeczytać taką wzmiankę: “Niezmienne pozostają kontrowersje na temat zasadności startów Semenyi w konkurencjach kobiecych ze względu na jej stwierdzony hermafrodytyzm oraz trzykrotnie wyższy niż u innych kobiet poziom testosteronu we krwi”

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,128FaniLubię
17,911ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy