Juncker chce pozbawić Polskę prawa głosu w Radzie Europejskiej - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

Juncker chce pozbawić Polskę prawa głosu w Radzie Europejskiej

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Według doniesień niemieckiego dziennika “Der Spiegel” Przewodniczący KE Jean-Claude Juncker pragnie odebrać Polsce prawo głosu w Radzie Europejskiej.

Na ostatnim posiedzeniu Komisji Europejskiej jej przewodniczący zaproponował odebranie głosu Polsce w obradach Rady Europejskiej. Na tak radykalny krok nie zgodziła się nawet niemiecka kanclerz Angela Merkel. Zapewnia ona, że Komisja ma w swych działaniach poparcie Niemiec, ale nie chce zaostrzać konfliktu. W środę oboje politycy spotkają się, by między innymi omówić sprawę Polski.

Juncker od początku swojej kadencji próbuje narzucić Polsce, jak i całej Europie, nurt absolutnego i bezrefleksyjnego euroentuzjazmu. Jedynie nasze państwo i Węgry stoją mocno w ochronie swych własnych interesów narodowych. Od czasów wyborów we Francji do antynarodowego trendu w polityce naszego kontynentu dołączył również Prezydent Macron, dzięki czemu działania Junckera są pewniejsze i bardziej zdecydowane.

Za: narodowcy.net

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,522FaniLubię
18,041ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy