w

Kałużny punktuje Platformę Obywatelską: Zamiast programu, bazują na nienawiści do PiS [WIDEO]

Fot. Twitter

Mariusz Kałużny zamieścił w mediach społecznościowych krótkie nagranie, na którym wytłumaczył, na czym bazuje Platforma Obywatelska przy zdobywaniu swoich wyborców. Wymienił on dwa główne aspekty, z którego pierwszym i kluczowym jest sianie nienawiści do Prawa i Sprawiedliwości. Poseł Solidarnej Polski dodał, że Donald Tusk wmówił również części osób, iż elita czyta Gazetę Wyborczą, ogląda TVN i nienawidzi kościoła, dlatego też powinna wybierać PO.

– Platforma Obywatelska nie ma programu, ale zbudowała swoją “siłę” na na dwóch aspektach. Po pierwsze na nienawiści do PiS-u. To jest permanentna nienawiść. z PiS-owcami się nie rozmawia, z PiS-owcami się do stołu nie siada i z PiS-owcami nie wolno współrządzić. Kiedyś rządziliśmy z Platformą w sejmikach, powiatach. Tusk tego zakazał po przegranych wyborach ze ś.p. Lechem Kaczyńskim. Powiedział, że od tej pory wojna, wojna i jeszcze raz wojna. – powiedział Mariusz Kałużny.

– Drugi aspekt, dlaczego ludzie głosują niestety na PO: bo Tusk im wmówił, że oni są elitą. TVN, Wyborcza budowały środowisko elity intelektualnej. Zrobili definicję elity: musisz czytać Wyborczą, oglądać TVN, nienawidzić kościoła… – dodał poseł Solidarnej Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Zbigniew Ziobro: Nie oddamy władzy w ręce Tuska i jego proniemieckiej szajki [WIDEO]

Kowalski: Bronię polskich obywateli w Niemczech, których niemiecki rząd dyskryminuje [WIDEO]