Kilka tysięcy młodocianych imigrantów „zapadło się pod ziemię”. Niemieckie służby rozkładają ręce - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 14 lipca, 2020

Kilka tysięcy młodocianych imigrantów „zapadło się pod ziemię”. Niemieckie służby rozkładają ręce

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W Niemczech trwają poszukiwania uchodźców zarejestrowanych jako osoby niepełnoletnie i nie będące pod jakąkolwiek opieką dorosłych. Według raportu przygotowanego przez Federalny Urząd Kryminalny (BKA) tylko w ciągu ostatnich dwóch lat „zaginęło” ponad 5 tys. takich osób.

Jak wynika z danych BKA w ciągu ostatnich dwóch lat „wyparowało” dokładnie 5288 młodych uchodźców, którzy przybyli do Niemiec i zostali zarejestrowani jako niepełnoletni migranci nieposiadający żadnej opieki dorosłych.

Zdaniem dziennika „Osnabruecker Zeitung” w niemal każdym rozpatrywanym przypadku ślad po poszukiwanych uchodźcach ginął zaraz po zarejestrowaniu. W dodatku urzędnicy i inni funkcjonariusze państwa mają problemy z ich identyfikacją. Powód? Większość nie ma żadnych dokumentów.

Według Federalnego Urzędu Kryminalnego w grupie „zagubionych młodocianych migrantów” niemal 4,5 tys. spośród nich to osoby w wieku 14-17 lat, pozostali z kolei nie ukończyli jeszcze 13 lat.

„Po dokonaniu rejestracji dalszy ich los jest nieznany”, napisano w „Osnabruecker Zeitung”. Według gazety jest bardzo prawdopodobne, że część z nich „samodzielnie uciekła do swoich rodzin lub przyjaciół w Niemczech, ale także za granicę”.

Ani BKA, ani odpowiedzialne urzędy nie dysponują informacjami dotyczącymi tego, ilu z nich już po zniknięciu dopuściło się łamania prawa.

Źródło: tvp.info, pch24.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,487FaniLubię
18,038ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy