w ,

„Kobiety powinny być posłuszne” tak islamiści podsumowali gwałt na 17-latce w Belgii.

W Ostendzie imigranci grupowo zgwałcili 17- latkę. Jeden z nich powiedział, że nie powinna się skarżyć ponieważ „Kobiety powinny być posłuszne”.

Do gwałtu doszło w 2015 roku, niestety dopiero teraz ta tragedia wyszła na jaw. Wykładowca w szkole technicznej w Ostendzie zwrócił uwagę na jednego z uczniów, który chwalił się zdjęciem w mundurze wojskowym z karabinem maszynowym. Był to 14- letni chłopiec pochodzenia arabskiego.

Chłopakiem zainteresowały się organy ścigania. W telefonie 14- latka ujawniono nagranie, na którym chłopiec wraz z sześcioma kolegami wykorzystuje nieprzytomna nastolatkę.

Przestępcy to dwaj obywatele Belgii arabskiego pochodzenia i pięciu Irakijczyków, którzy wcześniej postarali się o azyl jako uchodźcy. Mają od 14 do 25 lat. Większość z nich przyznała się do popełnionego czynu, natomiast podczas przesłuchania jeden z gwałcicieli powiedział, że nie powinna się ona skarżyć ponieważ kobiety powinny być posłuszne.

Wszyscy zgodnie twierdzili, że nie zrobili nic złego, uważali że dziewczyna sama się prosiła. Natomiast na nagraniu wyraźnie widać, że jest ona nieprzytomna.

Artykuł za: http://infosa.pl/  Więcej: http://www.hln.be

https://www.youtube.com/watch?v=fXRXoMcRX6M

Co myślisz?

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Premier Beata Szydło na temat programu „Rodzina 500+”

USA. Mocarstwo, w którym potencjalny prezydent występuje na gali wreslingu. WIDEO!