"Kobiety powinny być posłuszne" tak islamiści podsumowali gwałt na 17-latce w Belgii. - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 12 lipca, 2020

“Kobiety powinny być posłuszne” tak islamiści podsumowali gwałt na 17-latce w Belgii.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W Ostendzie imigranci grupowo zgwałcili 17- latkę. Jeden z nich powiedział, że nie powinna się skarżyć ponieważ „Kobiety powinny być posłuszne”.

Do gwałtu doszło w 2015 roku, niestety dopiero teraz ta tragedia wyszła na jaw. Wykładowca w szkole technicznej w Ostendzie zwrócił uwagę na jednego z uczniów, który chwalił się zdjęciem w mundurze wojskowym z karabinem maszynowym. Był to 14- letni chłopiec pochodzenia arabskiego.

Chłopakiem zainteresowały się organy ścigania. W telefonie 14- latka ujawniono nagranie, na którym chłopiec wraz z sześcioma kolegami wykorzystuje nieprzytomna nastolatkę.

Przestępcy to dwaj obywatele Belgii arabskiego pochodzenia i pięciu Irakijczyków, którzy wcześniej postarali się o azyl jako uchodźcy. Mają od 14 do 25 lat. Większość z nich przyznała się do popełnionego czynu, natomiast podczas przesłuchania jeden z gwałcicieli powiedział, że nie powinna się ona skarżyć ponieważ kobiety powinny być posłuszne.

Wszyscy zgodnie twierdzili, że nie zrobili nic złego, uważali że dziewczyna sama się prosiła. Natomiast na nagraniu wyraźnie widać, że jest ona nieprzytomna.

Artykuł za: http://infosa.pl/  Więcej: http://www.hln.be

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,709FaniLubię
18,058ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy