Kolejne akty antykatolickie we Francji. Figura Matki Boskiej pozbawiona głowy! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

Kolejne akty antykatolickie we Francji. Figura Matki Boskiej pozbawiona głowy!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

We francuskiej miejscowości Marlhes, położonej niedaleko Saint-Étienne zdewastowano posąg Matki Boskiej. Figurze odcięto głowę. Posąg złamano na wysokości głowy i klatki piersiowej. Figura wykonana jest z żeliwa i ma metalowe zbrojenie – wandale musieli być dobrze przygotowani do jej zniszczenia.

To nie pierwszy raz kiedy dochodzi do uszkodzenia figury Matki Boskiej w Marlhes. W zeszłym roku zniszczył ją pożar. “Nie wiadomo, jaka była jego przyczyna”.

Warto dodać, że Saint-Étienne jest miejscowością, w której przebywa wielu imigrantów, kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się informacja, że “około czterdziestu bezdomnych migrantów usunęła policja z Uniwersytetu Jeana Monneta w Saint-Etienne. Osoby te zajęły pomieszczenia uniwersyteckie na swoje mieszkanie w piątek. Tym razem ekspulsja nastąpiła więc bardzo szybko”.

Saint-Étienne – miejscowość i gmina we Francji, we wschodniej części Masywu Centralnego, w regionie Owernia-Rodan-Alpy, w departamencie Loara. Miejscowość jest położona około 60 km na południowy zachód od stolicy regionu – miasta Lyon.

Za: tvp.info,

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,542FaniLubię
18,047ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy