KOLEJNY ODPAŁ! Niemcy: Samoprzylepne tatuaże mają ochronić przed gwałtami! - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

KOLEJNY ODPAŁ! Niemcy: Samoprzylepne tatuaże mają ochronić przed gwałtami!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Od obchodów Sylwestra w Kolonii i wielu podobnych incydentów w kolejnych miesiącach molestowanie seksualne ze strony migrantów jest nieustającym problemem w części krajów zachodnich. Regularnie donosi się o przypadkach, w których dziewczęta i kobiety są zaczepiane, szczególnie na basenach i podczas festiwali i koncertów. W niemieckim mieście Tettnang w Badenii-Wirtembergii, została już uruchomiona kampania walki z tą plagą. Jej autorzy uważają, że przyklejenie sobie tatuażu ze słowem “NIE” powinna być przestrogą dla potencjalnych przestępców seksualnych.

Tatuaż pokazuje oprawione anielskie skrzydła z jasnym przesłaniem – angielskim słowem “NO” (czyli “NIE”). Czekamy na wyniki akcji.

„Eksperci” twierdzą, że masowe gwałty spowodowane są falą upałów w Europie!

 Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,226FaniLubię
17,873ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy