Komunistka Senyszyn: Za Brexitem głosowali niewykształceni ze wsi, tak jak u nas na Dudę i PiS - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 12 lipca, 2020

Komunistka Senyszyn: Za Brexitem głosowali niewykształceni ze wsi, tak jak u nas na Dudę i PiS

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

“Za wyjściem z UE głosowali mniej wykształceni, z mniejszych miast i ze wsi. Zupełnie, jak u nas na PiS i Dudę. W. Brytania drugą Polską.” Napisała na Twitterze była europosłanka z ramienia SLD, Joanna Senyszyn.

Cóż, od jakiegoś czasu “wykształceni” kontestują wyniki demokratycznych wyborów. A to wyniki wyborów parlamentarnych w Polsce w których, wbrew wpływowej części “elit” III RP, wybrano nie tę opcję polityczną, którą należało. A to teraz wyniku referendum w Wielkiej Brytanii gdzie zagłosowała według “oświeconych” jakaś ciemna masa, czy jak to powiedział redaktor Wołek w Radio TOK FM “ciemny lud”. Nie zabrakło oczywiście porównań do III Rzeszy, co poczynił pracujący u Niemca redaktor Tomasz Lis, który oczywiście wynik brytyjskiego referendum potrafił porównać do wyborczej wygranej nazistów w 1933 roku.


ZOBACZ: Facebook narzędziem lewackiej propagandy? Administratorzy Facebooka cenzurowali i degradowali prawicowe treści!

Dla przypomnienia kim jest komunistka Senyszyn:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,709FaniLubię
18,055ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy