Komunistka Senyszyn: Za Brexitem głosowali niewykształceni ze wsi, tak jak u nas na Dudę i PiS

1
13470

“Za wyjściem z UE głosowali mniej wykształceni, z mniejszych miast i ze wsi. Zupełnie, jak u nas na PiS i Dudę. W. Brytania drugą Polską.” Napisała na Twitterze była europosłanka z ramienia SLD, Joanna Senyszyn.

Cóż, od jakiegoś czasu “wykształceni” kontestują wyniki demokratycznych wyborów. A to wyniki wyborów parlamentarnych w Polsce w których, wbrew wpływowej części “elit” III RP, wybrano nie tę opcję polityczną, którą należało. A to teraz wyniku referendum w Wielkiej Brytanii gdzie zagłosowała według “oświeconych” jakaś ciemna masa, czy jak to powiedział redaktor Wołek w Radio TOK FM “ciemny lud”. Nie zabrakło oczywiście porównań do III Rzeszy, co poczynił pracujący u Niemca redaktor Tomasz Lis, który oczywiście wynik brytyjskiego referendum potrafił porównać do wyborczej wygranej nazistów w 1933 roku.


ZOBACZ: Facebook narzędziem lewackiej propagandy? Administratorzy Facebooka cenzurowali i degradowali prawicowe treści!

Dla przypomnienia kim jest komunistka Senyszyn:

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

  1. Nie wiem czy Państwo wiecie ale znalazłem ostatnio w internecie wna portalu medycznym że Senyszyn to jest facet “przerobiony” na kobietę. Coś “ala” Grodzki(a) niestety z głosem coś poszło nie tak. Ma głos kastrata. Z tym nie da się już nic zrobić bo kolejna operacja grozi utratą głosu. Więc pozostało tak jak jest. Aktualnie medycyna jest bezsilna bo głos to raczej mało rozwojowa dziedzina medycyny jak stwierdzono a środki raczej przeznaczane są na okulistykę. Jak wypowiadał się otolaryngolog. “Głos można mieć byle jaki ale wzrok jest ważniejszy dla człowieka”
    Niestety Pan(i) Senyszyn ten głos ma jednak paskudny !!! bardzo jej nie pasuje !

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here