w ,

Koniec projektu „Prawdziwa Prezydent”? Czy Platforma zrezygnuje ze skompromitowanej Kidawy?

W rozmowie z RMF FM były przewodniczący PO Grzegorz Schetyna zasugerował, że po ewentualnym przełożeniu wyborów prezydenckich to nie Małgorzata Kidawa-Błońska może reprezentować w nich jego partię. Czy Platforma Obywatelska próbuje pozbyć się kandydatki, która w ciągu zaledwie dwóch miesięcy utraciła w sondażach prawie 10% poparcia? Czy liczne wpadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, obnażenie jej braku kompetencji (“Konstytucja ważniejsza od ludzkiego życia”, “Nie jestem dobra z ekonomii. Od razu to mówię” ) spowodowały, że dziś poniżą kobietę w oczach całej Polski?

„To decyzja Koalicji Obywatelskiej, jako takiej i oczywiście Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Uważam, że jeżeli te wybory będą przesunięte, to wszystko się otworzy znów na nowo” – oświadczył.

„Ups… Czyżby Schetyna właśnie zdradził tajny plan Platformy i potwierdził to, o czym się mówi od tygodni? Że w domaganiu się stanu nadzwyczajnego i przełożenia wyborów nie chodzi o zdrowie i bezpieczeństwo, tylko o wymianę kompromitującej się kandydatki?” – komentuje jeden z posłów PiS.

„DLACZEGO narasta JAZGOT żeby przełożyć Wybory Prezydenckie? Oni już wiedzą że #Kidawa2020 nie ma żadnych szans, a wybory w nowym terminie będą dobrym pretekstem do zmiany kandydata” – komentuje internauta o nicku „Brat Wodza”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Radny Szczecina udostępnia obrzydliwego fejka o koronawirusie! Naraża życie starszych osób!

Internet kpi z Szymona Hołowni. Spadł na ostatnie miejsce sondaży. Stał się karykaturą kandydata na Prezydenta [WIDEO]