W rozmowie z RMF FM były przewodniczący PO Grzegorz Schetyna zasugerował, że po ewentualnym przełożeniu wyborów prezydenckich to nie Małgorzata Kidawa-Błońska może reprezentować w nich jego partię. Czy Platforma Obywatelska próbuje pozbyć się kandydatki, która w ciągu zaledwie dwóch miesięcy utraciła w sondażach prawie 10% poparcia? Czy liczne wpadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, obnażenie jej braku kompetencji (“Konstytucja ważniejsza od ludzkiego życia”, “Nie jestem dobra z ekonomii. Od razu to mówię” ) spowodowały, że dziś poniżą kobietę w oczach całej Polski?

“To decyzja Koalicji Obywatelskiej, jako takiej i oczywiście Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Uważam, że jeżeli te wybory będą przesunięte, to wszystko się otworzy znów na nowo” – oświadczył.

“Ups… Czyżby Schetyna właśnie zdradził tajny plan Platformy i potwierdził to, o czym się mówi od tygodni? Że w domaganiu się stanu nadzwyczajnego i przełożenia wyborów nie chodzi o zdrowie i bezpieczeństwo, tylko o wymianę kompromitującej się kandydatki?” – komentuje jeden z posłów PiS.

“DLACZEGO narasta JAZGOT żeby przełożyć Wybory Prezydenckie? Oni już wiedzą że #Kidawa2020 nie ma żadnych szans, a wybory w nowym terminie będą dobrym pretekstem do zmiany kandydata” – komentuje internauta o nicku “Brat Wodza”

https://twitter.com/BratWodza/status/1239539109154246657

 

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here