Kornel Morawiecki masakruje Frasyniuka! „Władek nie broni demokracji. Mówienie o recydywie komuny to hucpa polityczna” [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
piątek, 10 lipca, 2020

Kornel Morawiecki masakruje Frasyniuka! „Władek nie broni demokracji. Mówienie o recydywie komuny to hucpa polityczna” [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

– Władek sprzeniewierzył się swojemu etosowi solidarnościowego działacza, jak zaklepał układ okrągłostołowy, który wyprzedawał Polskę – powiedział w programie „O co chodzi” marszałek senior Kornel Morawiecki. Skomentował w ten sposób działalność Władysława Frasyniuka. Były opozycjonista został rano siłą doprowadzony na przesłuchanie ws. blokowania marszu z okazji miesięcznicy smoleńskiej w czerwcu zeszłego roku.

Władysław Frasyniuk usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej dwóch policjantów na służbie.

– Władek nie broni demokracji – ocenił w TVP Info marszałek senior Kornel Morawiecki. – On fałszuje trochę swoją opowieść, jak mówi o recydywie komunizmu – dodał gość programu.

„Atak na demokrację”

Zdaniem Morawieckiego zakłócanie miesięcznicy smoleńskiej jest niewłaściwe. – A jeszcze takie zakłócanie, że się przeszkadza policji w wynoszeniu ludzi, którzy przegradzają, to jest właśnie atak na demokrację – ocenił.

Podkreślił, że każdy ma prawo demonstrować i czcić ofiary tej katastrofy. – Oczywiste jest, że Władek tu źle robił – stwierdził. – Nie możemy się konfrontować o każdą sprawę, którą jedni chcą czcić, a drudzy deprecjonować – dodał.

– Władek sprzeniewierzył się swojemu etosowi solidarnościowego działacza, jak zaklepał układ okrągłostołowy, który wyprzedawał Polskę – ocenił Morawiecki. – A potem sam podjął działalność gospodarczą, korzystając ze swojej legendy. Jest bardzo bogatym przedsiębiorcą. To nie jest droga w porządku, taka droga polityczna czy moralna. Uważam, że tak nie należy robić. Gdy Władek Frasyniuk był za transformacją, która pozbawiała setki tysięcy robotników prawa pracy, on ich nie bronił. On ich opuścił. A przed dziesięcioma laty Władek Frasyniuk mówił o tym, że panu generałowi Jaruzelskiemu należy się pomnik. Za okrągły stół? Jak mógł tak mówić? A teraz mówi o recydywie komuny – powiedział Morawiecki.

Za: TVP.info

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,764FaniLubię
18,072ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy