w

Kryminalny sort Polaków popiera PO! W 2015 roku Komorowski otrzymał aż 91,9 proc głosów w więzieniach!

Nawiązując do narracji KOD-u i „Gazety Wyborczej” na temat różnych (gorszych i lepszych) sortów Polaków, warto odnotować, że „sort” kryminalny w każdych demokratycznych wyborach w Polsce (czy to parlamentarnych, czy to prezydenckich) murem staje za przedstawicielami… Platformy Obywatelskiej. Zgodnie z oficjalnymi statystykami PKW i Centralnego Zarządu Służby Więziennej – przewaga PO nad PiS wśród osadzonych w zakładach karnych potrafiła sięgać od 73 proc. (w wyborach parlamentarnych) do nawet 84 proc. (w wyborach prezydenckich)!

Jeśli prześledzimy oficjalne statystyki na temat preferencji wyborczych osadzonych w zakładach karnych i aresztach z ostatnich 9 lat, to wniosek może być tylko jeden: Platforma Obywatelska (wraz z partiami z nią współpracującymi) miażdży prawicową konkurencje. Przypomnijmy, że w 2007 roku (wybory parlamentarne) aż 76,2 proc. więźniów i aresztantów całym kraju zagłosowało na Platformę Obywatelską, a tylko 2,8 proc. na PiS. Cztery lata później (2011 rok) w więzieniach wygrała PO z wynikiem 35,6 proc. Drugi rezultat osiągnął Ruch Palikota – 32,2 proc. osadzonych. PiS w tych wyborach otrzymał 7,5 proc. W ubiegłym roku PiS osiągał w zakładach karnych i aresztach rekordowy (jak dla siebie) wynik przekraczający 10 proc. Nie mniej konkurencyjna PO i tak zmiażdżyła partię Jarosława Kaczyńskiego osiągając średnio ponad 50 proc. poparcie.

Podobnie rzecz się miała w przypadku wyborów prezydenckich. Oficjalne dane dotyczące ubiegłorocznej elekcji mówią, że Bronisław Komorowski uzyskał wśród więźniów i osadzonych w aresztach aż 82,7 proc. poparcie. Jego konkurent Andrzej Duda jedynie 14,8 proc. Jeszcze większą przewagę Komorowski odnotował podczas wyborów z 2010 roku. Wówczas w II turze wyborów zagłosowało na niego aż 91,9 proc. odbywających kary więzienia lub tymczasowo aresztowanych.

Powyższe dane jednoznacznie wskazują, że kryminalny „sort” Polaków wybiera przedstawicieli Platformy Obywatelskiej.

Na podstawie: Wprost.pl, Wp.pl, Lesna.salon24.pl, wPolityce.pl
Źródło: Niewygodne.info.pl

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Szczyty głupoty! Julia Pitera: „zamachy to nic nowego, a dzisiejszego nie można łączyć z kwestią imigrantów!”

Niemcy: Lewackie bojówki atakują manifestację pro-life. Plują na krzyże! Wideo!