w , , ,

Krzysztor “Ator” Woźniak i Dariusz Matecki podsumowują 2017 rok! Prawie 2-godzinny vlog na kanale Wideoprezentacje

Długi vlog nagrany z “Atorem”, czyli Krzysztofem Woźniakiem z kanału YouTube wideoprezentacje, podsumowujący intensywny politycznie 2017 roku. Rozpoczynamy przypomnieniem tzw. “Ciamajdanu”, który był początkiem całej długiej serii kompromitacji totalnej opozycji (Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej, Komitetu Obrony Demokracji, Obywateli RP). Poruszyliśmy temat walki o “wolne media”, która to w praktyce okazała się fizycznymi atakami na prawicowych dziennikarzy i blogerów (tak, mówię też o sobie). Tak walczyli o wolne media, że w końcówce roku, wielokrotny przestępca, uczestnik antyrządowych protestów, pan “Farmazon” powyzywał młodziutką dziennikarkę. 

Poruszyliśmy również następujące tematy: upadek Komitetu Obrony Demokracji, obniżenie ubeckich emerytur, dekomunizacja nazw ulic i pomników, wielki sukces w walce z wyłudzającymi VAT, wprowadzenie konfiskaty rozszerzonej, wzrost liczby urodzeń – 500 plus, podtrzymanie weta w sprawie przyjmowania imigrantów, ewentualne sankcje Unii Europejskiej, zdrada polityków Platformy Obywatelskiej, początek reformy sądownictwa (KRS, SN, sądy powszechne), wspaniała działalność Komisji Weryfikacyjnej, powstanie Wojsk Obrony Terytorialnej, początek budowy strzelnic w polskich powiatach i wiele więcej!

3 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Zabrakło wydarzenia moim zdaniem nr 1 jakim był Marsz Niepodległości. Już z samego faktu, że była mowa o marszach KODu pominięcie Marszu Niepodległości było sporym nietaktem, którego nigdy bym się nie spodziewał po Dariuszu Mateckim i Krzysztofie Woźniaku. Tegoroczny MN był wyjątkowy ponieważ pokazał w sensie dosłownym matrixa w którym żyjemy a także doprowadził do jego pęknięcia. Pokazał, że media ze 100 tyś uczestników marszu, z patriotów ludzi którzy chcą świętować niepodległość media zrobiły nazistów. Pokazał jak bardzo media w Polsce i za granicą broniły tego kłamstwa. Ludzie dostrzegli nie tylko że są okłamywani, ale też przez kogo są okłamywani. Dostrzeżenie prawdy i kłamstwa jest prawdziwym początkiem wprowadzenia jakichkolwiek reform w Polsce, przywrócenia sprawiedliwości i odzyskania suwerenności. To było wydarzenie nr 1.

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Wybrano projekt plakatu na 100-lecie Niepodległości Polski

Sylwester w Paryżu: policjantka skatowana w migranckiej dzielnicy! Macron grozi napastnikom [WIDEO]