w

Książka Wygaszanie Polski

Wygaszanie-Polski-Książka

Znane, patriotyczne wydawnictwo http://www.bialykruk.pl/ wydało kolejną książkę i chociaż zwykle nie zajmuję się recenzjami czy polecaniem publikacji – w tym wypadku będzie inaczej, wszystkich Państwa, czytelników tej strony – zachęcam, kupcie ten tytuł i przekażcie go dalej swojej rodzinie, znajomym czy komuś kto nadal głosuje na Platformę Obywatelską. “Wygaszanie Polski” to publikacja, która obok takich bestsellerów jak “Stulecie Kłamców” Waldemara Łysiaka, “Michnikowszczyzna” Rafała Ziemkiewicza czy “Dobry “zły” liberalizm” Stanisława Michalkiewicza powinna pojawić się na półkach wszystkich zainteresowanych polską polityką, a szczególnie jej prawą stroną.

Wygaszanie-Polski-Książka
Wygaszanie-Polski-Książka

Już samo wydanie książki zasługuje na szczególną uwagę ze względu na walory estetyczne. Książka przypomina album, ma twardą okładka i solidny papier.

Kupić “Wygaszanie Polski” możecie Państwo na Ceneo:

O czym jest książka “Wygaszanie Polski”?

Jak sama nazwa wskazuje, “Wygaszanie Polski” jest to nowoczesna forma rozbiorów, zamierzone i zaplanowane niszczenie polskości; polskiej kultury, tradycji, sztuki, chrześcijańskich wartości ale przede wszystkim polskiego przemysłu i gospodarki. W obecnych czasach nie dokonuje się to poprzez zaborcze armie, rozlew krwi czy zmianę granicy. Dzisiaj wystarczą pieniądze – od 25 lat Polacy żyją w wyimaginowanym świecie wolności, z ekranów telewizorów uśmiechnięte twarze non stop powtarzają, że “jest super, jest super”. Mało kto spyta kto opłaca tych celebrytów i w czyich rękach są media uznawane w Polsce za opiniotwórcze… Wystarczy się zastanowić, czy gdybyś mógł władać najbardziej popularną telewizją w Niemczech – czyim interesom byś sprzyjał? swoim czyli polskim czy niemieckim…
W ciągu tych 25 lat kilka milionów najbardziej przedsiębiorczych Polaków musiało uciekać z kraju w pogoni za normalnością. W ich własnej ojczyźnie napotykali na setki tysięcy urzędniczych absurdów, korupcję na wielką skalę oraz bezkarność rządzących elit. O tym właśnie opowiada ta książka, 21 przenikliwych specjalistów z wielu dziedzin – dokonało trafnej analizy obecnej sytuacji w naszym kraju. Poruszają oni 21 różnych tematów, z których wyłania się dramatyczny obraz Polski… “Wygaszanie Polski” nie kończy się jednak tylko na wskazaniu co jest w Polsce złego, autorzy dają odpowiedź na pytanie: co robić, by zatrzymać dokonujący się na naszych oczach kolejny, tym razem bez naruszania granic, rozbiór Polski.

Oficjalny zwiastun książki:

Autorzy Książki:
Adam Bujak – wygaszanie krzyża (oraz fotografie)
Prof. Bogdan Chazan – wygaszanie służby zdrowia
Prof. Piotr Gliński – wygaszanie społeczeństwa obywatelskiego
Marek Gróbarczyk – wygaszanie gospodarki morskiej
Andrzej Jaworski – wygaszanie stoczni
Prof. Janusz Kawecki – wygaszanie szkolnictwa wyższego
Jerzy Kłosiński – kronika wygaszania Polski od 1989
Dr Grzegorz Kwaśniak – wygaszanie sił zbrojnych
Antoni Macierewicz – wygaszanie obronności
Krzysztof Masłoń – wygaszanie literatury i czytelnictwa
Dr Piotr Naimski – wygaszanie energetyki polskiej
Prof. Andrzej Nowak – wygaszanie pamięci narodowej
Ks. prof. Dariusz Oko – wygaszanie rodziny
Wojciech Reszczyński – wygaszanie polskich mediów
Prof. Marek Sitarz – wygaszanie kolejnictwa
Leszek Sosnowski – wygaszanie zarządzania na przykładzie górnictwa
Temida Stankiewicz-Podhorecka – wygaszanie kultury i teatru
Prof. Krzysztof Szczerski – wygaszanie polskiej dyplomacji
Janusz Szewczak – wygaszanie polskiej bankowości
Prof. Jan Szyszko – wygaszanie lasów państwowych
Prof. Artur Śliwiński – wygaszanie polskiej własności

Konferencja, w której udział wzięli Prof. Nowak, Antoni Macierewicz, ks. prof. Oko:

Od 1989 r., od Okrągłego Stołu, gdzie doszło do zawarcia kontraktu między komunistycznym establishmentem a częścią przedstawicieli „Solidarności”, którzy zdradzili idee Sierpnia’80 i ogłosili się samozwańczo elitą narodu, rozpoczęły się powolny demontaż i wyprzedaż polskiego państwa za plecami społeczeństwa. Wraz z niszczeniem państwa dokonuje się od lat zamierzone i w szczegółach zaplanowane niszczenie polskości – zarówno wielowiekowej polskiej tradycji i dorobku kulturalnego opartego na chrześcijańskich wartościach, jak i współczesnej polskiej gospodarki, zwłaszcza przemysłu. Ów tragiczny proceder nazywamy w tej książce „wygaszaniem Polski”, bo, jak wykazała walka rządu z górnikami, teraz niczego się nie likwiduje, np. kopalń, lecz – wygasza, kolejne oszukańcze słowo w lewackiej nowomowie.

Nie jest bowiem tak, że Polska znajduje się już w sytuacji bez wyjścia, zdana na cudzą łaskę lub niełaskę, że nie ma w tym kraju ludzi, którzy potrafią zaradzić postępującemu złu. Tak nie jest – trzeba tylko tych ludzi zacząć uważnie słuchać. Tych i wielu im podobnych. Natomiast stanowczo i szybko trzeba podziękować obecnym nieudolnym, aroganckim i zadufanym w sobie „sternikom” naszego kraju – „Wygaszanie Polski” wyjaśnia dlaczego.

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0
Ksiądz Wyklęty - Władysław Gurgacz

Ksiądz Wyklęty – Władysław Gurgacz

Ubek na Powązkach

Kolejny UBek spocznie na Powązkach