Podczas czwartkowego posiedzenia klubu Kukiz’15, które dotyczyło skandalu z głosowaniem na dwie ręce, Paweł Kukiz nie przebierał w słowach. W końcu wściekły muzyk zwrócił się do Kornela Morawieckiego: „Pier… się Kornel. Zależy ci tylko na karierze syna”. Dla przypomnienia, syn Kornela Morawieckiego, Mateusz, jest wicepremierem w rządzie Beaty Szydło.
Marszałek senior uważa, że w sporze o Trybunał Konstytucyjny to PiS ma rację i nie spodobało mu się dołączenie klubu Kukiz’15 do opozycji w tej kwestii.
W „Kropce nad i” prowadzonym przez „stokrotkę” polskiego dziennikarstwo Paweł Kukiz tak skomentował wszelkie zarzuty: „A ja mam w nosie oskarżenia „prawicy”, „lewicy”, „środka”, „bóg wie czego”! My jesteśmy ruchem obywatelskim, który idzie po zmianę Konstytucji. Jak mi ktoś mówi, że Kukiz siedzi okrakiem, to mu odpowiadam – nie wiesz o czym mówisz. My niesiemy ideę nowego ustroju, Państwa republikańskiego, demokratycznego ustroju. A żyjemy (dziś) w partiokracji, gdzie zarówno tzw. Lewica jak i Prawica grają swoje partykularne interesy. Swoje „dwory”, swoje interesy, swoje stanowiska. Nepotyzm”
Pojawia mi się w głowie proste pytanie, skoro tak walczy z partiokracją to dlaczego brata się z ludźmi, którzy chcą wprowadzać w Polsce drugi majdan? dlaczego prowadzi zakulisowe, ciche polityczne gierki z partiami politycznymi? przecież to jest właśnie jedna z najgorszych części tej partiokracji! Pojawiają się również kolejne pytania, skoro od miesięcy powtarzano, że w klubie Kukiz’15 nie ma „dyscypliny partyjnej” podczas głosowań, to dlaczego tak się oburzają kiedy siedmiu posłów chciało oddać głos podczas wyboru nowego sędziego Trybunału Konstytucyjnego? Może uważali, że polityczne triki z wyciąganiem karty do głosowania nie idą w parze z godnością posła na Sejm RP.
Na pytanie dziennikarzy dotyczące wulgaryzmów użytych w stosunku do Marszałka Seniora, Paweł Kukiz odpowiedział: „Nie zdziwię się teraz, kiedy ktoś będzie rejestrował moje jęki z żoną. Czy jest ważne dla opinii publicznej, że Kukiz powiedział „k… mać”, czy ważne jest, w jakim kontekście?”