Legionowo: zatrzymano ukraińskiego imigranta dokonującego brutalnych napadów na kobiety - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 25 maja, 2020

Legionowo: zatrzymano ukraińskiego imigranta dokonującego brutalnych napadów na kobiety

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Policjanci z Legionowa zatrzymali 24-letniego obywatela Ukrainy, który podejrzany jest o to, że we wtorkowy wieczór brutalnie napadł i okradł na ulicach miasta trzy kobiety. Do pierwszego ataku doszło przed 22.00 na ul. Szarych Szeregów. 60-letnia kobieta kilkukrotnie uderzona została twardym narzędziem w tył głowy. Gdy upadła, napastnik próbował ją zgwałcić. Napadnięta usiłowała się bronic i ostatecznie zmusiła napastnika do ucieczki. Oddając się, bandyta ukradł jeszcze torebkę.

Godzinę później w okolicach skrzyżowania ulic Żelaznej i Alei Legionów w podobny sposób, tj. uderzając od tyłu w głowę napadł na 23-latkę. Dodatkowo zaciskał na szyi kobiety metalową linkę. Ponownie nie dając rady, zbiegł kradnąc ofierze telefon komórkowy i uciekł. Zaledwie po 15 minutach w rejonie ulicy Cynkowej dokonał podobnego napadu na 21-latce. Bijąc i ciągnąc po ziemi w kierunku lasu próbował zaciągnąć ja do lasu nieopodal. Został jednak spłoszony przez nadjeżdżający samochód.

Szybko ściągnięci w teren policjanci już po upływie trzech godzin od pierwszego napadu zatrzymali 24-letniego obywatela Ukrainy, który do Polski przyjechał – jak twierdził – w poszukiwaniu pracy. Za usiłowanie zabójstwa, usiłowanie zgwałcenia, usiłowanie rozboju oraz dokonanie dwóch rozbojów na kobietach, Ukraińcowi grozi dożywocie.

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,242FaniLubię
17,853ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy