w ,

LISTA WSTYDU! Parszywa TARGOWICA, posłowie głosujący w Parlamencie Europejskim przeciwko Polsce!

Przyjęta dziś rezolucja nie ma wiążącej mocy prawnej. Za jej poparciem opowiedziało się 513 posłów; 142 głosowało przeciw, 30 wstrzymało się od głosu. Rezolucja wyraża zaniepokojenie sytuacją w Polsce i wzywa do opublikowania stanowiska Trybunału Konstytucyjnego. Za rezolucją stoją politycy części polskiej opozycji, a także chadecy, socjaliści i lewacy. Projekt przygotowywała m.in. członkini partii komunistycznej w NRD.

Poniżej przedstawiam pełną listę “polskich” europosłów, którzy opowiedzieli się za uderzającą w Polskę rezolucją Parlamencie Europejskim. Zjednoczenie komunistów, Platformy Obywatelskiej i PSLu.:
1. Michał Boni
2. Jerzy Buzek
3. Andrzej Grzyb
4. Krzysztof Hetman
5. Danuta Jazłowiecka
6. Jarosław Kalinowski
7. Agnieszka Kozłowska-Rajewicz
8. Barbara Kudrycka
9. Janusz Lewandowski
10. Elżbieta Łukacijewska
11. Jan Olbrycht
12. Dariusz Rosati
13. Czesław Siekierski
14. Adam Szejnfeld
15. Róża Thun
16. Bogdan Zdrojewski
17. Jarosław Wałęsa
18. Tadeusz Zwiefka
19. Bogusław Liberadzki
20. Janusz Zemke
21. Danuta Hubner
22. Julia Pitera
23. Krystyna Łybacka
24. Bogdan Wenta
25. Adam Gierek
26. Marek Plura
27. Lidia Geringer de Oedenberg

8 komentarzy

Dodaj odpowiedź
  1. Często pojawia się pytanie: “jak” i “czym” piorą mózgi w PiS-lamie? Moim zdaniem wyjaśnienie jest proste. Po pierwsze, Żoliborski gnom, sam będąc człowiekiem nienormalnym lecz przebiegłym gromadzi wokół siebie ludzi specjalnej troski: z połamanymi kręgosłupami moralnymi, tępych karierowiczów, ludzi sprzedajnych, ludzi małostkowych i zakompleksionych, którzy zdają sobie sprawę że nic nie znaczą. A ambicje mają duże, wręcz nie powstrzymane. Przykładem jest chociaż obecna prezes Trybunału. Tacy ludzie gotowi są wykonać każdą brudną robotę byle tylko zrobić karierę. Po drugie, gnom sam uwielbia połamać kręgosłupy tym, którzy jego zdaniem nie spełniają wymagań. Oni pracują na wyścigi, bo prezes nagradza stanowiskami i nie żałuje kasy państwowej. Po trzecie, te ludzkie pokraki bez czci i honoru sami przyciągają podobnych im aby nie zagrozili im ludzie mądrzy, których w Polsce jest pełno. Tak tworzy się sitwa ludzi podłych, którzy nie rozumieją co to znaczy spojrzeć sobie w twarz np. przy porannym goleniu. Proszę popatrzeć jak oni idą ramię w ramię i jak się nawzajem popierają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Szariat w Indonezji! 60-letnia chrześcijanka wychłostana za sprzedaż alkoholu!

Proforma – Zrobić to w Polsce