Małżeństwo? tylko związek mężczyzny i kobiety! Rumuńscy parlamentarzyści za rodziną! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Małżeństwo? tylko związek mężczyzny i kobiety! Rumuńscy parlamentarzyści za rodziną!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Parlament Rumunii postąpił zgodnie w wolą obywateli i zagłosował we wtorek za wprowadzeniem poprawki do Konstytucji potwierdzającej tożsamość małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny oraz wzmacniającej prawa rodziców – informuje na swoim profilu facebookowym Instytut Ordo Iuris.

Wynik głosowania nie pozostawia promotorom antyrodzinnego szaleństwa żadnych złudzeń. Za wprowadzeniem poprawki opowiedziało się 232 parlamentarzystów, przeciwko 22, a wstrzymało się 13.

Konieczna jest jeszcze zgoda senatu. Kolejny krok to ogólnokrajowe referendum.

Koalicja dla Rodziny (Coalition petru familia) – jak przypomina Ordo Iuris – w ramach obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej, postulującej wpisanie do Konstytucji Rumunii poprawki potwierdzającej tożsamość małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny, zebrała ponad 3 miliony podpisów.

Za: pch24.pl, źródło: Ordo Iuris

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,893ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy